Účesy podle horoskopu: Jaký střih a barva sluší vašemu znamení zvěrokruhu?

Ať chceme, nebo ne, astrologie hraje v našem každodenním životě významnou roli. A mnozí z nás ji využívají i k důležitým rozhodnutím ve svém životě, ať už jde o lásku, peníze, nebo třeba krásu. Pokud tedy stále tápete a nemůžete najít účes, ve kterém byste se cítila dobře, nechte se inspirovat tím, co radí hvězdy.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou známí tím, že jsou velmi energičtí, hrdí, odvážní a troufalí. Jsou reprezentováni symbolikou odhodlání, iniciativou a vedením druhých. Jejich povaha válečníka si snadno dokáže podmanit svět. Ostatní mohou inspirovat svou statečností a zápalem. Díky tomu dosahují snadněji a rychleji svých úspěchů.

Vhodný účes pro ženu ve znamení Berana

Rozhodně se nebojíte experimentovat. S vaší sebedůvěrou si můžete dovolit nosit ty nejmodernější účesy. Své přátele a rodinu často překvapíte tím, že v krátkém časovém období několikrát změníte poměrně dost radikálně svůj „look“. Skvělým tipem pro vás jsou sponky do vlasů, které oceníte především pro jejich univerzálnost a stylovost. Parádně podtrhnou vaši jedinečnou a odvážnou osobnost. Vyzkoušejte nejen různé barvy a tvary sponek, ale i různé barvy vlasů. Aby je barvení tolik nezatěžovalo, můžete měnit jejich odstín pomocí různých barevných příčesků. Tím získáte vizuální představu o tom, jaká barva nejvíce vyhovuje vašemu životnímu stylu.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci jsou zemitým a praktickým znamením. Často se rodí se schopností ocenit krásu a přirozenost. Přisuzují se jim vlastnosti, jako je trpělivost, vyrovnanost a romantická povaha. Býci jsou symbolizováni coby stvoření, které se vyznačuje odhodláním a čirou vůlí. Každý si na nich váží především toho, že se na ně může spolehnout v časech dobrých i zlých.

Vhodný účes pro ženu ve znamení Býka

Protože symbolizujete zemitou krásu, oceníte přirozenou strukturu vašich vlasů. Tu podpoří během vysoušení difuzér. Vzhledem k tomu, že jste poměrně tradičním a romantickým znamením zvěrokruhu, oblíbíte si spíše delší sestřihy. Při výběru účesu zůstáváte při zemi. Pokud se náhodou rozhodnete pro změnu, nejedná se o nic radikálního. Jestliže se přece jen trochu rozvášníte, s láskou sáhnete po květinových sponkách, hřebíncích nebo klipsech. Ty vám připomenou krásu, kterou nabízí světu samotná příroda.

Blíženci (22. května – 21. června)

Veselí, náladoví a velmi proměnliví, to jsou Blíženci. Znamení, které v sobě naprosto geniálním způsobem obsahuje protiklady. Mají skvělé komunikační dovednosti a jejich osobnost je často vyjádřena zcela jedinečným smyslem pro styl. Blíženci jsou reprezentováni dvojčaty, symbolizujícími dualitu, která je nutná pro dosažení dokonalé rovnováhy. Díky jejich brilantnímu intelektu mají na druhé inspirativní a motivační vliv.

Vhodný účes pro ženu ve znamení Blíženců

Rády koketujete, jste zábavné a působíte mladistvým dojmem. Změny vás vůbec nešokují, perfektně je dokážete přijmout. Protože jste vzdušným znamením, neustále se mění nejen vaše mysl, ale také účes. Rády experimentujete se stylovými trendy a nebráníte se snad téměř ničemu. Navíc módní barvy dokážou potěšit vaši uměleckou duši. Raději se ale poraďte s kadeřníkem, abyste svými pokusy zachovala vlasům jejich soudržnost a zdraví. Díky vašemu mladistvému vzhledu se nemusíte bát zkusit jakýkoli účes nebo barvu, a podpořit tak vaši dobrodružnou povahu.

Raci (22. června – 22. července)

Raci jsou soucitní a pečující. Mají talent předávat ostatním svá moudra a získané životní zkušenosti. Symbol raka připomíná, že se máme snažit najít rovnováhu a chránit svou zranitelnost. Protože jsou starými dušemi zvěrokruhu a dokážou velmi dobře poradit a nasměrovat, mnoho lidí se svěřuje právě Rakům.

Vhodný účes pro ženu ve znamení Raka

Ženští zrozenci tohoto znamení zvěrokruhu jsou obvykle citliví a vlastenečtí. Nejdůležitější je postarat se o svou rodinu a přátele. Jejich nezištný životní styl může parádně doplnit mikádo. Tento střih vypadá perfektně nejen tehdy, když si ho pečlivě upravujete kulmou, ale taky v případě, kdy nemáte na žádné přípravy čas a jen tak si ho upravíte rukama. Jinou volbou je středně dlouhý sestřih nebo delší mikádo, které z vás udělá okouzlující filmovou hvězdu. Váš styl je stejně nadčasový a sofistikovaný jako vy.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou kreativní, odvážní a mají rádi dobrodružství. Ze všech znamení zvěrokruhu právě ze Lvů vyzařuje nejvíce vřelé energie. Současně jsou hrdí na všechny své úspěchy. Lev symbolizuje čest, odvahu a status krále nebo královny. To nám všem připomíná, abychom si vážili všeho, čeho jsme dosáhli. Dále Lvi inspirují ostatní, aby v sobě dokázali rozzářit radost ze života a přijmout lehkost bytí.

Vhodný účes pro ženu ve znamení Lva

Žijete naplno, celým vaším srdcem, a to dáváte okázale najevo. Váš styl je projevem naprostého nadšení a radosti. Hlavu vám proto mohou zdobit vlasy jako hříva plné vlnek a objemu. Abyste dosáhla tohoto „looku“, investujte do vhodných přístrojů. Pokud preferujete sofistikovanější a rafinovanější způsoby, můžete nosit rovný sestřih se zvětšeným objemem v oblasti kolem temene. Zmiňované účesy zdůrazní vaši dobrodružnou povahu, kterou na vás ostatní obdivují.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou vtipné, okouzlující a nadčasové. Často jsou známé jako největší perfekcionisté zvěrokruhu. Všemu, co dělají, totiž věnují maximální pozornost, a zaměřují se především na detaily. Snaží se být produktivní, organizované a spolehlivé. Symbol panny může představovat sklizeň, což jedincům tohoto znamení přisuzuje vlastnosti jako pozornost a pracovitost. Lidé si chodí k Pannám pro rady především ve chvílích, kdy potřebují najít dokonalost anebo namotivovat. Práce s takovým taktem a přesností je velmi inspirativní.

Vhodný účes pro ženu ve znamení Panny

Pro vaše znamení se nejvíce hodí účesy s rafinovanými detaily. Vaším favoritem se proto může stát uhlazený culík, který ovšem nebude uprostřed. Dále vaši osobnost parádně doplní střihy na délku ramen. Co byste ještě rozhodně měla vyzkoušet? Vyžehlené rozpuštěné vlasy s pěšinkou uprostřed. Je to velmi „šik“ a zároveň i praktická záležitost.

Váhy (23. září – 23. října)

Vzdušné znamení, které celý život usiluje o nastolení a udržení rovnováhy. Dokážou ocenit harmonii a jsou mistry v organizování společenských akcí, které všechny spojují. Umí si udržet objektivitu, a proto mohou poskytnout nestranné rady také jedincům, s nimiž si názorově úplně nesedli. Váhy jsou symbolem spravedlnosti a poctivosti. Ostatním neustále připomínají, aby nehledali životní balanc nikde jinde než uvnitř sebe.

Vhodný účes pro ženu ve znamení Vah

S vaší mírumilovnou osobností rezonují styly, které jsou jemné a využívají zvlněných kadeří. Symetrický delší sestřih můžete rozdělit uprostřed a spustit každou polovinu vlasů k jednomu rameni. Budou tak kopírovat tvar vah. Protože máte romantické srdce, nebojte se vyzkoušet dlouhé ženské střihy. Můžete si je dopřát i díky prodloužení vlasů. Chcete-li trochu změnu, udělejte si cop, který ovinete kolem hlavy jako čelenku. Tím se ještě více zvýrazní vaše ultra-ženská povaha.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Tajuplní Štíři jsou ze všech znamení zvěrokruhu nejpůvabnější. Oceňuje se na nich opravdovost a intenzivní loajalita k ostatním. Toto znamení představuje sílu, odolnost a transformaci. Štíři jsou metaforou přeměny vašich starých cest a zrychlení do vaší nové úrovně bytí. Přestože mohou být navenek nenápadní a klidní, ostatní je budou vyhledávat proto, aby u nich našli pravdu a moudrost. Dokážou totiž vidět až za roh, mívají jasné vize.

Vhodný účes pro ženu ve znamení Štíra

Protože vaše znamení představuje metamorfózu, nečekejte žádnou klasiku. Účesy, které nejlépe odpovídají vaší záhadné osobnosti, budou mít ofinu. Při speciálních příležitostech si jí můžete zakrýt jedno oko, abyste vypadala více mysteriózně. Váš účes nemusíte často měnit, ale pohrajte si s barvami, jejichž počet je téměř neomezený. Nezapomeňte jenom používat šampón na barvené vlasy, kondicionér a masku na vlasy, abyste si zachovala zdravé kořínky.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Spontánní, optimističtí a kreativní. Střelci milují život a baví je objevovat stále nové a nové věci. Mají odvahu vyzkoušet cokoli a také cítí potřebu snažit se druhé rozesmát. Nenechte se ovšem zmýlit, že by byli lehkovážní, právě naopak. Jsou moudří, někdy dokonce filozofují. Málokdy vydrží dlouho na jednom místě, rádi cestují. Jejich znakem je kromě šťastného životního postoje také snaha dosáhnout maximálních znalostí.

Vhodný účes pro ženu ve znamení Střelce

Díky vaší sebedůvěře a celkově pozitivnímu stavu mysli můžete hrdě nosit téměř jakýkoliv účes. S vaší dobrodružnou povahou si můžete dovolit i extravagantnější styly, na něž ostatní nenajdou odvahu. Různé barvy, asymetrické střihy, copánky, ozdoby… Pro večerní příležitost můžete nastříkat na vlasy nějaké třpytky, což podtrhne vaši zajímavou a jedinečnou osobnost.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorohové, laskaví, pracovití a pečliví, berou život jako výzvu. Téměř nic je nezastaví, aby dosáhli svých cílů. Prostřednictvím trpělivosti a vůle se zvládnou popasovat s čímkoliv. Toto znamení je tradičně zobrazováno jako „mořská koza“, což symbolizuje dvojí povahu. Rybí část představuje spiritualitu, vášeň a spojení, zatímco koza zase inteligenci, ambice a stabilitu. Toto znamení učí společnost najít vnitřní sílu a disciplínu, aby tak mohla dosáhnout životních cílů pevnými a jasnými kroky.

Vhodný účes pro ženu ve znamení Kozoroha

Můžete se zaměřit na styly, které podtrhnou vaše ambice. Ideální délkou jsou vlasy po ramena a sestříhané v několika vrstvách. Tento typ střihu je poměrně jednoduchý na údržbu a zároveň dostatečně dlouhý, abyste ho mohla vyčesat až do horních partií hlavy a udělat si culík. Pokud v práci toužíte po decentní obměně, stáhněte si horní polovinu vlásenkami nebo gumičkou, aby vám vlasy nelezly do obličeje, ale zároveň budete s napůl rozpuštěnými vlasy vypadat elegantně.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Toto znamení se vyznačuje vynalézavostí, přátelskou povahou a obrovským soucitem. Jsou to velcí lidumilové a zároveň i výrazné individuality. Bývají velmi výstřední, nezávislí a touží vyjádřit svou jedinečnost. Vodnář symbolizuje dospělého muže, který drží mísu a vlévá do ní vodu. To má reprezentovat předávání informací celému lidstvu. Znamení nám připomíná, abychom se více soustředili na naše stvoření, na naše původní záměry, a navzájem si pomáhali.

Vhodný účes pro ženu ve znamení Vodnáře

Máte doslova talent na hledání budoucích trendů. Proto pravděpodobně vyzkoušíte celou škálu sestřihů, než zjistíte, který z nich je ten pravý. Optimální výchozí délkou pro vás budou středně dlouhé vlasy. S nimi můžete skvěle experimentovat. Pokud zrovna nemáte čas s vlasy něco vymýšlet, abyste náhodou neudělala nějaký přešlap a nevypadala špatně, určitě nic nezkazíte nějakou zajímavou ofinou.

Ryby (21. února – 20. března)

Představivost, citlivost a snění. Po tom všem touží zrozenci ve znamení Ryb. Zbožňují harmonii a jejich největším životním přáním je, aby spolu všichni pokojně existovali a žili v klidu a míru. Z každého znamení mají Ryby kousek. Spojené ryby plavající proti sobě symbolizují touhu duše vymanit se ze všeho, co ji omezuje. Chtějí uniknout ze všech nesmyslných konvencí a struktur, které je zbytečně svazují. Znamení Ryb nám má připomenout, abychom se zharmonizovali a našli uvnitř sebe klid.

Vhodný účes pro ženu ve znamení Ryb

Užíváte si snění, a proto budete milovat účesy, které dokážou odrážet vaši fantazii. Budete se cítit jako ryba ve vodě ve volných, nespoutaných a bohémských střizích, které se mohou podobat vlnám v oceánu. Budete-li chtít účes nějak okořenit, přidejte do něj stužku. Abyste dosáhla mladistvé elegance, vyživte vlasy sérem, díky němuž budou více lesklé. Zajímavou volbou mohou být i jemné melíry, které pěkně orámují vaše křehké rysy.

Autor: Šárka Pelcová


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.