Velká věštba na březen pro Váhy

Co čeká Váhy v prvním jarním měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na březen, kterou pro Váhy z tarotových a mariášových karet a také z run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na březen vychází Eso disků, což je krásná karta, která nese štěstí a radost. Bude se vám dařit a vše špatné by se od vás mělo držet pryč.

Co říkají mariášové karty?

Hned začátkem března vás čeká úspěch, který bude opravdu velký.

Jeho dopad pravděpodobně pocítíte hned ve druhé březnové dekádě, kdy zjistíte, jaké to je, když vám někdo závidí. Nejspíš to bude žena, jejíž závist trvá už delší dobu a nemůže to vydýchat. Nemá ale smysl, abyste se kvůli tomu trápili a jakkoli omezovali. Dělejte, co musíte, a žijte dál tak, jak žijete. Nemáte se čeho bát. Čím více se závistivci budou snažit vás potopit nebo vám něco udělat, tím více se jim to bude vracet. A vy díky nim navíc získáte nové přátele.

Tip kartářky na březen: Kdybyste měli pocit, že potřebujete podpořit pomocí magie, dejte si do peněženky pár semínek máku. Díky nim se vás bude při různých úředních nebo soudních jednáních či sporech držet štěstí.

Vaše runa na březen: Manaz

Manaz je runa člověčenství a sebeobětování se pro dobro všech. Pomáhá v rodinných záležitostech a vazbách a posiluje nastavení vztahů s ostatními lidmi. Představuje prozření, které někdy bolí, ale je nutné k tomu, abyste se posunuli dál.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)

Další věštby na březen najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.