Autorka kuchařek zkazí lososa a šokuje foodblogery. Tohle ještě nejedli!

Čtvrteční hostitelka Kateřina je černou ovcí tohoto týdne. Ostatní foodblogeři o ní ještě nikdy neslyšeli a až u ní doma zjistí, čemu se vlastně věnuje.

Ve čtvrtek je na řadě s vařením Kateřina. Pro své náročné hosty s mlsnými jazýčky připraví zeleninové carpaccio s mandlovým krémem, polévku z okurky a avokáda, lososa na zázvoru a mandlové kuličky se sušenou meruňkou.

Zatímco ostatní foodblogeři dali při prvním setkání najevo, že se vzájemně znají alespoň z on-line prostředí, jediná Kateřina z této party influencerů zřetelně vyčnívá. Nikdo z nich si totiž její tvář ani jméno nedokáže v hlavě spojit s prostředím gastronomie a sociálních sítí. Jak do skládanky těchto pěti soutěžící tedy vůbec zapadá? To zjistíte vpodvečer.

Podívejte se, jak Katka připraví zelené gazpacho:

Co by měla jako autorka kuchařek vědět?

Pro Katku je už dlouhá léta hlavní parketou obor komunikace a PR a ke gastronomii ji přivedla až náhoda. Díky práci pro jednu potravinářskou firmu získala příležitost stát se autorkou celkem třech kuchařek – Tvarůžkové kuchařky, Kuchařky pro naši babičku a Velké knedlíkové kuchařky. Nyní pracuje už na své čtvrté knize.

Kateřina ale není profesionální kuchařkou, což se neblaze projeví i během čtvrtečního večera. U lososa podávaného k hlavnímu chodu zapomene sundat kůži a soupeři ji nenechají tento přešlap jen tak zamést pod koberec. Nejvíc v šoku ze všech bude Marek: „Já to prostě nechápu, když někdo píše kuchařky, tak přece musí vědět, že se má ryba zbavit šupin. Zachrání pak Katčino skóre zbytek jejího menu podle speciální vyvážené diety?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.