Blíží se veledůležité Velikonoce: Dny, které nám podle astrologie změní život

Letošní Velikonoce jsou z astrologického hlediska nesmírně zajímavé a pro celé lidstvo velmi významné. Na obloze proběhne jedna z nejvýraznějších konstelací celého roku 2022. Její příznivý vliv pocítíme všichni, některým z nás dokonce může zásadně změnit život.

Ona významná astrologická událost nastane přesně 12. dubna, ale svým vlivem zasáhne celé období Velikonoc. Na obloze ve znamení Ryb se setkají dva největší nebeští zastupitelé víry a naděje – Jupiter a Neptun. Tato konjunkce slibuje spojení mystiky a rozvoje, prosazování víry, idejí i spravedlivých zákonů. Napomáhá obraně velkých ideálů, poskytuje laskavou a dobročinnou pomoc všem potřebným. Její vliv souvisí s láskou, moudrostí a soucitem. Jsou to krásné a šťastné energie, které jsou schopné v nás probudit ušlechtilost, víru v dobro a šťastné konce. Mají sílu odhalovat podvod a lež. Souvisí s pravdou, kterou nosíme hluboko v srdci.

Určitě je zajímavé, že spojení dvou planet víry a naděje připadlo na letošní Velikonoce – na svátky, kdy lidstvo obvykle slaví zmrtvýchvstání Ježíše Krista. I my můžeme prožít duchovní vzkříšení a poznání pravdy o světě kolem nás, a dokonce i o nás samých. Konjunkce každému znamení „nadělí“ duchovní obrodu v jiné životní oblasti. Co o sobě můžeme o letošních Velikonocích pochopit, v čem přesně máme šanci se vylepšit? Kde nalezneme štěstí? Podívejte se.

V čem přesně se můžete o letošních Velikonocích vylepšit?

 • Beran – ve zbavení se skrytých obav a tajemství.
 • Býk – v přátelství a v různých společenstvích.
 • Blíženci – ve svém mocenském postavení, v nové roli ve svém kariérním životě.
 • Rak – v optimistickém přístupu ke světu, v objevování dobrodružství života.
 • Lev – v touze a chtění přijít věcem na kloub, v pochopení zákonů moci.
 • Panna – ve svých partnerských vztazích, ve spolupráci a sounáležitosti.
 • Váhy – v práci, úsilí a ve službě pro blaho své i druhých.
 • Štír – v tvoření, kreativitě, v lásce a pokušení, v plození potomků.
 • Střelec – v jistotách a bezpečí domova, rodiny, v hrdosti na svou rodnou zemi.
 • Kozoroh – ve vědomí souvislostí, v navazování komunikace se svými blízkými, v přiblížení se svému okolí.
 • Vodnář – v novém pojetí svého sebehodnocení, ve svém hmotném zabezpečení.
 • Ryby – v nalezení vlastní identity ve víru společenských dějů, v sebevědomém spojení duchovna, idealismu a ochranitelství bez obětování vlastních ambicí.

Odvrácená tvář velikonoční nebeské konstelace

Symbolika této konjunkce nese v sobě i svou stinnou stránku a tou je přílišná idealizace skutečnosti, klamné ideologie, lži, marné iluze, sebeklam a únikové tendence. Jakou cestu zvolíme, bude záležet jen a jen na nás.

O ctnostech podle horoskopu si můžete přečíst zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.