Brněnská Barbie překvapí bydlením s jednorožci. Její růžové jídlo vzbudí rozpaky

Růžová Soňa - Prostřeno! XXVI (77)

Ve vánočním speciálu oblíbené soutěže amatérských kuchařů se v úterý postaví k plotně jednatřicetiletá kadeřnice Soňa. Pozornost jí vůbec nevadí a ráda se prezentuje jako brněnská Barbie. Nedávno ji dokonce diváci mohli vidět ve svatební dokureality. Jak to vypadá u ní doma?

Úterní hostitelka Soňa přivítá svoje soupeře v bytě v Brně, kde žije s manželem a svými dvěma dětmi. Chtěla by být slavná, ráda zpívá a má doma malé studio, ve kterém svoje pěvecké výkony nahrává. Ostatně i zábava bude o zpěvu. Svoje menu Soňa napsala v angličtině. Prý aby se hosté s názvy déle trápili. Podávat se bude shrimp coctail, pink potato soup s lanýžovým olejem, pastel spaghetti Carbonara a glitter cheesecake.

Na první pohled je Soňa fanynkou růžové barvy. Za to, že tuto barvu miluje ze všech nejvíce, může údajně její maminka. „Mamka se rozhodla, že budu na maškarních bálech kočka nebo muchomůrka a pokaždé jsem se modlila, ať mě překvapí princeznou,“ popisuje traumata svého dětství Soňa. Touhu být za princeznu začala naplňovat až v pozdějším věku. Vše dnes musí mít růžové, včetně mobilního telefonu. Hostitelka vlastní sbírku panenek Barbie a vždycky tak chtěla i vypadat. Dělá pro to opravdu vše. Po rozvodu, kdy zhubla 13 kilogramů, si nechala zvětšit prsa, zakládá si na zvětšených rtech a nosí dlouhé růžové vlasy. Na sociálních sítích se ráda chlubí fotkami na podpatcích, v minišatech i v crop topech s pořádnými výstřihy. Svého současného manžela si vzala ve svatebním pořadu před kamerou.

Ložnice se podle soutěžících k Soně nehodí. Posuďte sami:

Mapa Brna a neuklizené prádlo

Soňa sice jako typická hospodyňka nevypadá, k vaření však byla vedena od dětství. Její maminka byla totiž vedoucí cateringové společnosti. Jaký bude mít asi v Prostřeno! úspěch? Předkrmový krevetový koktejl vzbudí lehké rozpaky. Především tím, že bude servírovaný v plastu. Některým hostům bude chybět pečivo. U Soni doma byste ho však hledali marně. Hostitelce pečivo nedělá dobře. Kdo kvůli tomu bude nejvíce remcat, uvidíte na prima+ a vpodvečer na Primě. Po dojedení růžové bramborové polévky s hlívou půjdou hosté šmejdit. V poměrně tmavě zařízené ložnici překvapí soutěžící prádelní koš plný ponožek a na zdi obrázek s mapou Brna, který má připomínat, kde se Soňa s manželem seznámili.

„Moc tento moderní sektorový nábytek nemusím,“ ohrnuje nos nad vybavením ložnice Iva. „Na to, jak to vypadalo v kuchyni a jak o sebe dbá Soňa, mi to přišlo prosté,“ hodnotí ložnici Karel. Tváře se hostům rozjasní v dětském pokojíčku plném jednorožců a růžové barvy. „Pokojík dcerky mi připadal jako pokojík Soni. Byl laděný do růžova a bylo tam spoustu jednorožců,“ myslí si Klára. I ostatní v zařízení pokoje šestiletého dítěte vidí spíš vkus Soni. Zůstanou soutěžící dobrou partou i po dnešním večeru, nebo se při bodování objeví první taktika? Jak se bude účastníkům líbit zpěv koled jako zábava?

Chutney, cheesecake, bruschetta. Umíte správně přečíst názvy zahraničních jídel?

1 11 Cheesecake je oblíbený:

2 11 Cheesecake se správně čte?

3 11 Amuse bouche je:

4 11 Jak se čte amuse bouche?

5 11 Když si objednáte chateaubriand, dostanete:

6 11 Focaccia je:

7 11 Jak se čte focaccia?

8 11 Jaký kus masa si objednáváte v případě entrecôte?

9 11 Chutney je:

10 11 Základem salsy guacamole jsou:

11 11 Jak se čte bruschetta?

Máte % správných odpovědí.

To není dobrý výsledek. Zkuste to znova.

To není dobrý výsledek. Zkuste to znova.

To není špatné, ale pořád je co zlepšovat.

Gratulujeme, máte velmi dobré znalosti.

Výborně, vaše znalosti jsou skvělé.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima Vánoce Prostřeno! Karel Zima speciál Soňa Dobyšar Iva Sarauerová prima+ Vánoce 2023

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.