Celebrity

19. prosince 2021 04:42

Žaneta Dernerová

Anastazie z LIKE HOUSE 2 to pěkně schytala za svůj outfit. Za co by měla dostat pár facek?

Renatova drsná slova: Ze stavby rovnou do nonstopu a outfit na pár facek!

Známý stylista Renato Salerno se opět obul do outfitů účastníků oblíbené reality show LIKE HOUSE 2. Nejvíce zkritizoval Tadeáše a Anastazii, které neřekne jinak než Nasťa. Nejenže Renata pohoršil její výběr oblečení maxi velikosti, ale za jeden kousek by jí nejraději dal pár facek. Co ho tak pobouřilo? Podívejte se v exkluzivním videu.

Stylista Renato Salerno ani v předvánočním období neušetří úspěšné influencery svého kritického oka a zhodnotí jejich vkus i výběr jednotlivých outfitů.

Nejvíce chválí přísný Renato Yababy. Tu ocení za celý ouftit, stejně jako Samuela, při příjezdu do vily. Uchvátí ho ale i při venkovních aktivitách nebo v kuchyni. Dobře dopadne i Freescoot, který do vily přijel velkolepě v Lamborghini. Přesto by Renato k dokonalosti ještě doplnil bomber v kůži. „Všechno kožený, všechno dobrý,“ radí Freescootovi.

Koho by naopak převléknul kompletně hned při příjezdu, je Sebastian. Renato navíc nechápe, proč stále nevyhodil tu děsivou šálu. Chudák Séba to nevylepší ani při další příležitosti, kdy by ho nekompromisní Salerno poslal v tomto oblečení tak akorát do Receptáře prima nápadů.

Ze stavby rovnou do nonstopu

„No ovšem, v čem je ten Tadeáš?!“ vyděsí se Renato, když spatřil oděv známého influencera, jehož počet sledujících na Instagramu se blíží stovce tisíc. „Ze stavby rovnou na párty do nonstopu prohrát výplatu,“ zhodnotí drsně jeho výběr šatstva. „A ten řetěz na krku, ten by měl samozřejmě jenom stavbyvedoucí,“ rýpne si ještě na konec.

Že krása při venkovních aktivitách trpí, si Tadeáš ověří, když si zlomí nehet. Jak ale podotýká Renato: „Ovšem takovou nádhernou manikúru by mu stále záviděla i třeba Marci Holanová,“ vyjádří se k úpravě nehtů Tadeáše, který nakonec skončí s tak ovázaným prstem, že to vypadá, jako kdyby ho měl zlomený.

Agáta Hanychová jako Tina Turner pro kamioňáky

Půvabná Kristal Shine, která na sebe nedávno práskla svůj nejhorší zlozvyk, to od Renata zase schytá za staromódní odstín lesku na rty. Podle něho by s ním uspěla tak akorát v roce 2000. Pokud by chtěla svým výběrem zapadnou do současných trendů, Renato by jí doporučil třeba fialovou rtěnku.

„Freescoot v paruce vypadá jako Tina Turner pro kamioňáky, ale má to být Agáta,“ ušklíbne se jen Renato, když vidí nepovedenou snahu o napodobení bývalé účastnice show Agáty Hanychové, která vilu plnou mladých influencerů brzy opustila.

Zaslouží Anastazie za módní přešlap pár facek?

Jednoznačně nejvíc to ale za své módní přešlapy schytala Anastazie. „Matko boží! Proč si ta Nasťa na sebe bere takový obří velikosti!“ spráskne rukama Renato. „Vždyť je to, jako kdyby si v obchodě nechala sundat tu mikinu a bundu z figuríny Golema,“ hodnotí její oversize oblečení znalec módy.

„Na pár facek jsou ty džíny, co má Nasťa na sobě,“ komentuje nekompromisně její volbu kalhot. Kromě toho radí moderátorce Michaele Jílkové, aby si Anastazii pozvala do svého diskuzního pořadu. „Nejenom že by důchodkyním ukázala, jak se správně nosí fialová ve vlasech, ale taky by tam prodala silné argumenty,“ myslí si Salerno. Navíc nezapomene poukázat na její netradiční náhrdelník sestávající ze zavíracích špendlíků.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.