zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Belmondo a jeho děti. Nejstarší dcera tragicky zahynula, té nejmladší vyhrožovali smrtí

Petra Kloidová , Vydáno: 14.09.2021
Francouzský idol, Jean-Paul Belmondo, měl osobní život stejně dobrodružný jako ten profesní. Belmonda ovšem také potkalo to nejhorší, co se rodiči může stát. Herec měl celkem čtyři děti, nejstarší dcera ale tragicky zemřela při požáru. S její smrtí se herec nikdy nevyrovnal. Tu nejmladší zase ohrozil hloupým románkem se zlatokopkou. Vyhrožovali mu její smrtí.

reklama

Francouzský herec se s první ženou Elodií Constantin oženil 4. prosince 1953 a měli spolu dcery Patricii, Florence a syna Paula. Jejich manželství skončilo v roce 1965 rozvodem kvůli filmu Muž z Hongkongu, kde Belmondo potkal krásnou Bond girl Ursulu Andress.

Po vztazích s herečkou Laurou Antonelli a brazilskou zpěvačkou Carlos Sotto Mayor se znovu oženil až v roce 2002 se svou dlouholetou přítelkyní Nathalií Tardivel. Ačkoliv měl už Belmondo léta, vztah byl bouřlivý a vydržel pět let. V sedmdesáti letech se Belmondovi narodila jeho poslední dcera, která svou krásou momentálně plní titulky v evropských médiích. Okaté Stelle Belmondo bylo osmnáct let, když musela dát sbohem svému otci před celým francouzským národem.

Jean Paul Belmondo s dětmi z prvního manželství
Autor: profimedia Jean Paul Belmondo s dětmi z prvního manželství

Belmondo se se smrtí Patricie nikdy nevyrovnal

Představitel Zvířete a herec, který se kaskadérských scén nikdy nebál, si však životem nesl jednu velkou bolest. V roce 1994 uhořela jeho první dcera Patricie. Té učaroval svět filmu stejně jako jejímu slavnému otci, ale rozhodla se věnovat scenáristice. Zprvu však věnovala péči vlastní rodině, po rozvodu se ale rozhodla naskočit do vlaku jménem filmový byznys znovu. Bohužel před s sebou měla jen pár let života.

V roce 1994 zachvátil její byt v ulici Rue de Rennes požár. Z plamenů už se jí nepodařilo uniknout. Belmondo se k tragické ztrátě čtyřicetileté dcery vyjádřil do médií pouze jednou. „Když člověk přežije vlastní dítě, je to ta nejstrašnější věc, která se může stát. Kdo to poznal na vlastní kůži, dobře ví, o čem hovořím…“

Výhružky smrtí Stelle Belmondové

Podle přátel Belmondovi pomohlo až narození jeho poslední dcery Stelly v roce 2003. Belmondo se s její matkou rozešel v roce 2008 a následným čtyřletým románkem s belgickou modelkou Barbarou Gandolfiol ohrozil život celé rodiny včetně malé Stelly. Jak se brzy ukázalo, pohledná modelka žila s francouzskou legendou hlavně kvůli penězům. Barbara Belmonda zatáhla do praní špinavých peněz, a herci tak začaly chodit výhrůžky, že gangsteři Stelle uříznou hlavu a pošlou mu ji v krabici od bot. Belmondo však velký skandál ustál.

Zajímavostí je, že se žádné z jeho dětí nevydalo na hereckou dráhu, ačkoliv syn Paul se objevil v malé filmové roli a natočil o svém otci krásný dokument. Paul byl automobilovým závodníkem, účastníl se i závodů formule 1. Osmnáctiletá Stella se hodlá věnovat modelingu. Belmondo byl i šestinásobným dědečkem.

PROČ BELMONDO NIKDY NEDOBYL HOLLYWOOD? SLAVNÁ HEREČKA SE MU SNAŽILA V AMERICE POMOCI

Jean-Paul Belmondo s Ursulou Andress (1970)

Jean-Paul Belmondo a jeho lásky. Patřila mezi ně Brigitte Bardot i první Bond girl

Osmnáctiletá dcera Jeana-Paula Belmonda, Stella, se neubránila slzám.

Dojemné loučení s Belmondem: Nejmladší dcera Stella se neubránila slzám

reklama

Související témata: Jean Paul Belmondo , děti , smrt

reklama

Přečtěte si také

reklama