Celebrity

9. dubna 2022 13:40

Petra Kloidová

Belmondo a jeho děti. Nejstarší dcera tragicky zahynula, nejmladší vyhrožovali smrtí

Belmondo představoval svobodomyslnost, odvahu a bezprostřední radost ze života

Francouzský idol Jean-Paul Belmondo měl osobní život stejně dobrodružný jako ten profesní. Potkalo ho ovšem to nejhorší, co se rodiči může stát. Herec měl celkem čtyři děti, nejstarší dcera ale tragicky zemřela při požáru. S její smrtí se Belmondo nikdy nevyrovnal. Tu nejmladší zase ohrozil hloupým románkem se zlatokopkou. Vyhrožovali mu pak její smrtí.

Francouzský herec se s první ženou Elodií Constantin oženil 4. prosince 1953 a měli spolu dcery Patricii, Florence a syna Paula. Jejich manželství skončilo v roce 1965 rozvodem kvůli filmu Muž z Hongkongu, kde Belmondo potkal krásnou Bond girl Ursulu Andress.

Po vztazích s herečkou Laurou Antonelli a brazilskou zpěvačkou Carlos Sotto Mayor se znovu oženil až v roce 2002 se svou dlouholetou přítelkyní Nathalií Tardivel. Ačkoliv už měl Belmondo léta, vztah byl bouřlivý a vydržel pět let. V sedmdesáti letech se herci narodila jeho poslední dcera, která svou krásou momentálně plní titulky evropských médií. Okaté Stelle Belmondo bylo osmnáct let, když musela dát sbohem svému otci před celým francouzským národem.

Belmondo se se smrtí Patricie nikdy nevyrovnal

Představitel Zvířete a herec, který se kaskadérských scén nikdy nebál, si však životem nesl jednu velkou bolest. V roce 1994 uhořela jeho první dcera Patricie. Té učaroval svět filmu stejně jako jejímu slavnému otci, jen se rozhodla pro scenáristiku. Zprvu věnovala péči vlastní rodině, po rozvodu se ale rozhodla naskočit do vlaku jménem filmový byznys znovu. Bohužel před sebou měla jen pár let života.

V roce 1994 zachvátil její byt v ulici Rue de Rennes požár. Z plamenů už se jí nepodařilo uniknout. Belmondo se k tragické ztrátě čtyřicetileté dcery vyjádřil do médií pouze jednou: „Když člověk přežije vlastní dítě, je to ta nejstrašnější věc, která se může stát. Kdo to poznal na vlastní kůži, dobře ví, o čem hovořím…“

Výhrůžky smrtí Stelle Belmondové

Podle přátel herci pomohlo až narození jeho poslední dcery Stelly v roce 2003. Belmondo se s její matkou rozešel v roce 2008 a následným čtyřletým románkem s belgickou modelkou Barbarou Gandolfiol ohrozil život celé rodiny včetně malé Stelly. Jak se brzy ukázalo, pohledná modelka žila s francouzskou legendou hlavně kvůli penězům. Barbara Belmonda zatáhla do praní špinavých peněz, a herci tak začaly chodit výhrůžky, že gangsteři Stelle uříznou hlavu a pošlou mu ji v krabici od bot. Belmondo však velký skandál ustál.

Zajímavostí je, že se žádné z jeho dětí nevydalo na hereckou dráhu, ačkoliv syn Paul se objevil v malé filmové roli a natočil o svém otci krásný dokument. Paul byl automobilovým závodníkem, účastníl se i závodů formule 1. Osmnáctiletá Stella se hodlá věnovat modelingu. Belmondo byl i šestinásobným dědečkem.

PROČ BELMONDO NIKDY NEDOBYL HOLLYWOOD? SLAVNÁ HEREČKA SE MU SNAŽILA V AMERICE POMOCI

Sdílejte článek
Štítky děti Amerika smrt Formule 1 Hollywood herec Jean-Paul Belmondo Jean Paul Belmondo Ursula Andress Laura Antonelli Muž z Hongkongu

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.