Další rána pro Hanu Zagorovou. Od lékařů si vyslechla zdrcující verdikt!

Poslední rok nebyl pro Hanu Zagorovou vůbec jednoduchý. Kvůli zdravotním problémům a na doporučení lékařů musela zrušit všechny své plánované koncerty. „Já bych na ten rok nejradši zapomněla,“ přiznala zpěvačka, která i zkolabovala a musela být hospitalizována v nemocnici. Doufala v lepší rok 2022, ale opět přišla rána.

Zpěvačce Haně Zagorové je asi nejvíc líto, že nemůže zpívat. „Mrzí mě, že nevyšly všechny koncerty. Protože třikrát přeložené koncerty, to je blbý. Ale já doufám, že to v dalším roce už všechno vyjde,“ svěřila se se svým přáním v pořadu Showtime na konci roku 2021.

Zagorová prodělala koronavirus, který na ní zanechal zdravotní následky. A pak přišly další zdravotní komplikace – nalomené obratle a náhlý kolaps, kdy ji našli v bezvědomí v pražském bytě. V nemocnici si pak Zagorová poležela dlouhé dva týdny.

Celou dobu jí byl oporou její manžel Štefan Margita. „Byl mi nablízku. Viděla jsem, že mi dělá pomyšlení a strašně se stará. Sama jsem si říkala, kdo ví, jestli bych to takhle vydržela dennodenně se starat,“ přiznala v reportáži pro Showtime, kde zároveň vyslovila velké díky lékařům, kteří o ni pečovali.

A svou lásku a podporu jí vyjádřil i Margita. „Pro mě je jediná hvězda Zagorová. Jsem šťastný, že ji mám. A budu s ní do konce svého života.“

Koncety Hany Zagorové se opět odsouvají

Hana Zagorové doufala v jediné, že rok 2022 stráví více času na pódiu před svými fanoušky. Bohužel, začátkem ledna přišla další rána a Zagorová na radu lékařů opět ruší svá vystoupení. Zatímco ještě v pondělí to vypadalo, že koncert 11. ledna v Sušici a 12. ledna v Náchodě se uskuteční, v úterý už bylo všechno jinak. Obě vystoupení se přesouvají na květen 2022.

„Lékaři Hance ještě vůbec nedoporučují vystupovat. A ona se na to také necítí,“ řekl Aha! kapelník Boom!Bandu Jiří Dvořák, který ji měl na koncertech doprovázet. Zagorová prý stále ještě dochází na krevní transfuze a necítí se dobře. „Hanka je pořád slabá, špatně se jí i chodí,“ dodal zklamaně.

Vánoční duet s Markem Ztraceným a velké bolesti

Zagorová udělala loni několik výjimek, kdy si přece jen zazpívala. Jednou, kdy natočila vánoční duet s Markem Ztraceným, podruhé při natáčení silvestrovského speciálu s Jiřinou Bohdalovou. Na obou akcích prý ale hodně trpěla. „Mám nalomené tři obratle. Trpím hodně. Měla bych ležet v posteli. A jestli mě uvidí páni profesoři, tak se budou hodně zlobit,“ svěřila se v pořadu Showtime. Kapelník Dvořák potvrdil, že dobře se necítila ani na natáčení silvestrovského pořadu. „Těch zdravotních problémů je na ni najednou strašně moc,“ dodal.

Vánoční koncert v Lucerně, který byl přesunutý na duben 2022, zatím zrušen není. Tak Hance držíme palce, ať už to na jaře vyjde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.