Celebrity

26. listopadu 2021 17:00

Tamara Fränzlová

Hana Zagorová v bolestech: Bůh mi nakládá čím dál víc. Jak si způsobila zranění páteře?

Zpěvačka Hana Zagorová na konci léta oznámila, že ruší všechny koncerty. Na vině je nejen zotavování se z prodělaného covidu, ale i obrovské bolesti, kterými trpí kvůli nalomeným obratlům. Po kolapsu se stále necítí dobře, přesto natočila vánoční duet s Markem Ztraceným.

Na známou českou zpěvačku se to sype ze všech stran a stres jí jenom přitížil. Následky covidu a zrušené koncerty byly pro Hanu Zagorovou velkým psychickým napětím, které se podepsalo na jejím zdraví.

„Říká se, že pán Bůh naloží člověku tolik, kolik unese. Tak já nevím, co si myslí, že ještě unesu, protože mi nakládá čím dál víc,“ řekla zpěvačka v pořadu Showtime. „Jak jsem byla ve stresu, tak z těch nervů mi rupla záda, ale opravdu děsně. Tak, že jsem se Štefanovi složila do náruče,“ přiznala v létě.

Zagorovou zachránil její muž Štefan Margita

To potvrdil i sám Štefan Margita. „Je to tak. Ona mi volala, že chce podvázat rajčata na našem balkóně a najednou zařvala a rupla jí záda. Kdybych tam nestál, tak nevím, jak by to dopadlo,“ vysvětlil. „Lékaři později díky rentgenu stanovili, že má nalomené obratle,“ dodal operní pěvec a Hanky životní opora.

Své manželce tehdy okamžitě přispěchal na pomoc. „Volali jsme doktora, ten přijel a udělal jí obstřiky,“ vysvětlil a dodal: „Teď už se cítí dobře, už vaří. Šampíčko si zatím nedává, ale až si ho dá, tak budu vědět, že je vše dobré a že pojede na turné. Snad to bude brzy,“ řekl operní zpěvák v létě s nadějí v hlase v srpnu.

V září přišel kolaps a hospitalizace v nemocnici

Bohužel to nedopadlo a přišel další zdravotní problém. V září zpěvačka náhle zkolabovala. Policie našla Zagorovou v bezvědomí v jejím pražském bytě. Odvezla ji záchranka a na transfuzním oddělení pražské Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí si poležela dlouhé dva týdny.

Zpěvačka už od sedmdesátých let trpí nevyléčitelnou nemocí krve. „Nemůžeme říkat, že jsem zdravá. Krevní nemocí budu trpět do konce života. Dál budu bojovat,“ prohlásila.

I když Zagorovou pořád trápí bolesti, nazpívala duet s čerstvým Slavíkem Markem Ztraceným. Vánoční písničku si budete moct poslechnout první adventní neděli. A na reportáž se můžete podívat v neděli 28.11. v Showtime magazínu ve 20:15 na CNN Prima News.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.