zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Hana Zagorová v bolestech: Bůh mi nakládá čím dál víc. Jak si způsobila zranění páteře?

Hana Zagorová
Autor: profimedia Hana Zagorová
Tamara Fränzl, kog , Vydáno: 26.11.2021
Zpěvačka Hana Zagorová na konci léta oznámila, že ruší všechny koncerty. Na vině je nejen zotavování se z prodělaného covidu, ale i obrovské bolesti, kterými trpí kvůli nalomeným obratlům. Po kolapsu se stále necítí dobře, přesto natočila vánoční duet s Markem Ztraceným.

reklama

Na známou českou zpěvačku se to sype ze všech stran a stres jí jenom přitížil. Následky covidu a zrušené koncerty byly pro Hanu Zagorovou velkým psychickým napětím, které se podepsalo na jejím zdraví.

„Říká se, že pán Bůh naloží člověku tolik, kolik unese. Tak já nevím, co si myslí, že ještě unesu, protože mi nakládá čím dál víc,“ řekla zpěvačka v pořadu Showtime. „Jak jsem byla ve stresu, tak z těch nervů mi rupla záda, ale opravdu děsně. Tak, že jsem se Štefanovi složila do náruče,“ přiznala v létě. 

Zagorovou zachránil její muž Štefan Margita

To potvrdil i sám Štefan Margita. „Je to tak. Ona mi volala, že chce podvázat rajčata na našem balkóně a najednou zařvala a rupla jí záda. Kdybych tam nestál, tak nevím, jak by to dopadlo,“ vysvětlil. „Lékaři později díky rentgenu stanovili, že má nalomené obratle,“ dodal operní pěvec a Hanky životní opora.

Své manželce tehdy okamžitě přispěchal na pomoc. „Volali jsme doktora, ten přijel a udělal jí obstřiky,“ vysvětlil a dodal: „Teď už se cítí dobře, už vaří. Šampíčko si zatím nedává, ale až si ho dá, tak budu vědět, že je vše dobré a že pojede na turné. Snad to bude brzy,“ řekl operní zpěvák v létě s nadějí v hlase v srpnu.

V září přišel kolaps a hospitalizace v nemocnici

Bohužel to nedopadlo a přišel další zdravotní problém. V září zpěvačka náhle zkolabovala. Policie našla Zagorovou v bezvědomí v jejím pražském bytě. Odvezla ji záchranka a na transfuzním oddělení pražské Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí si poležela dlouhé dva týdny. 

Zpěvačka už od sedmdesátých let trpí nevyléčitelnou nemocí krve. „Nemůžeme říkat, že jsem zdravá. Krevní nemocí budu trpět do konce života. Dál budu bojovat,“ prohlásila. 

I když Zagorovou pořád trápí bolesti, nazpívala duet s čerstvým Slavíkem Markem Ztraceným. Vánoční písničku si budete moct poslechnout první adventní neděli. A na reportáž se můžete podívat v neděli 28.11. v Showtime magazínu ve 20:15 na CNN Prima News. 

Hana Zagorová

Hana Zagorová má nalomené obratle: Vše mě bolí! Přesto natočila duet se Ztraceným

Hana Zagorová a Štefan Margita

Hana Zagorová po návratu z nemocnice: Nic si nepamatuji. Štefan mi zachránil život

reklama

Související témata: Hana Zagorová , Štefan Margita , zdravotní problémy , covid 19 , zdraví

reklama

Přečtěte si také

reklama