Celebrity

18. dubna 2021 05:59

Petra Kloidová

Ty jsi Romka? Ptají se twerkující Evy Burešové v bláznivé show

Eva Burešová má ráda zábavu, a tak se rozhodla zúčastnit pilotního dílu show delfína Adolfeena, který je hvězdou sociálních sítí. A nezná slovo cenzura, natož pak empatie. Herečce a zpěvačce dává různé úkoly. Ona však dokázala, že twerk jí jde jedna báseň, stejně jako odpalovat vlezlé otázky.

Adolfeen, za kterým stojí DJ Roxtar aka Dominik Turza, si v show NEČUM NA MĚ nebere servítky a svou drzostí a humorem na hraně šokoval svého hosta Evu Burešovou. Ta měla jako první odvahu přijít.

„V kolik hodin se to vysílá?“ ptala se herečka, když měla odpovědět, jestli zažila v Hudebním divadle Karlín nějaký flirt. Adolfeen totiž pro svůj dotaz použil dost nevybíravá slova. Další nemravné otázky rozhodily hvězdu seriálu Slunečná natolik, že se začala shánět po své manažerce. „Kde je moje manažerka? Chtěla bych se zeptat, jestli jsi věděla, o co jde, když jsem podepisovala, že sem půjdu…“

Eva pak musela předvést twerkování (natřásání zadkem), které jí opravdu šlo stejně jako jiné taneční pohyby, co teď většina populace zná z TIK TOKu. Podívejte se na celé video, jak hvězda Slunečné bryskně reagovala i na otázku, jestli je Romka.

Bude nová televizní show?

Za sarkastickým plyšákem stojí DJ Roxtar aka Dominik Turza, pro kterého je Adolfeen pomůckou po úspěšně absolvované terapii závislostí. Během pandemie totiž přišel jako tisíce dalších hudebníků o práci. O tom, zda bude snad nejšílenější talkshow všech dob pokračovat, rozhodnou diváci na webové stránce chcinacool.cz, kde můžou od pondělí 12. dubna do neděle 18. dubna dát Adolfeenovi každý den jeden hlas. V anketě můžou zvolit z možností „ano“, „ne“ nebo „je mi to úplně jedno“. Výsledky pak budou zveřejněny v průběhu pondělí 19. dubna na webu chcinacool.cz a na sociálních sítích Prima COOL.

EVA BUREŠOVÁ A JEJÍ VLASOVÉ PROMĚNY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.