zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Ty jsi Romka? Ptají se twerkující Evy Burešové v bláznivé show

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 18.04.2021
Eva Burešová má ráda zábavu, a tak se rozhodla zúčastnit pilotního dílu show delfína Adolfeena, který je hvězdou sociálních sítí. A nezná slovo cenzura, natož pak empatie. Herečce a zpěvačce dává různé úkoly. Ona však dokázala, že twerk jí jde jedna báseň, stejně jako odpalovat vlezlé otázky.

reklama

Adolfeen, za kterým stojí DJ Roxtar aka Dominik Turza, si v show NEČUM NA MĚ nebere servítky a svou drzostí a humorem na hraně šokoval svého hosta Evu Burešovou. Ta měla jako první odvahu přijít.

„V kolik hodin se to vysílá?“ ptala se herečka, když měla odpovědět, jestli zažila v Hudebním divadle Karlín nějaký flirt. Adolfeen totiž pro svůj dotaz použil dost nevybíravá slova. Další nemravné otázky rozhodily hvězdu seriálu Slunečná natolik, že se začala shánět po své manažerce. „Kde je moje manažerka? Chtěla bych se zeptat, jestli jsi věděla, o co jde, když jsem podepisovala, že sem půjdu…“

Eva pak musela předvést twerkování (natřásání zadkem), které jí opravdu šlo stejně jako jiné taneční pohyby, co teď většina populace zná z TIK TOKu. Podívejte se na celé video, jak hvězda Slunečné bryskně reagovala i na otázku, jestli je Romka.

Eva Burešová v bláznivé show
Autor: FTV Prima Eva Burešová v bláznivé show

Bude nová televizní show?

Za sarkastickým plyšákem stojí DJ Roxtar aka Dominik Turza, pro kterého je Adolfeen pomůckou po úspěšně absolvované terapii závislostí. Během pandemie totiž přišel jako tisíce dalších hudebníků o práci. O tom, zda bude snad nejšílenější talkshow všech dob pokračovat, rozhodnou diváci na webové stránce chcinacool.cz, kde můžou od pondělí 12. dubna do neděle 18. dubna dát Adolfeenovi každý den jeden hlas. V anketě můžou zvolit z možností „ano“, „ne“ nebo „je mi to úplně jedno“. Výsledky pak budou zveřejněny v průběhu pondělí 19. dubna na webu chcinacool.cz a na sociálních sítích Prima COOL.

EVA BUREŠOVÁ A JEJÍ VLASOVÉ PROMĚNY

Eva Burešová

Eva Burešová a Přemek Forejt oficiálně ukázali, že jsou pár! Podívejte se na první fotku

reklama

Související témata: NEČUM NA MĚ SHOW , Eva Burešová , Slunečná , twerk , twerkování , seriál slunečná , NEČUM NA MĚ

reklama

Přečtěte si také

reklama