Celebrity

30. května 2021 20:16

Gabriela Kolinová

Gábina Soukalová prozradila pohlaví miminka. Přítel Miloš má o ni strach

Soukalová prozradila pohlaví miminka (zdroj: CNN Prima NEWS)

Bývalá biatlonistka a moderátorka Gabriela Soukalová je v šestém měsíci těhotenství. S přítelem Milošem Kadeřábkem se rozhodli, že nebudou dělat drahoty, a prozradili pohlaví miminka. Tak schválně, čekají holčičku, nebo chlapečka? Co myslíte?

„Bude to holka. Přitom jsem vsadila boty na to, že to bude kluk,“ řekla v pořadu Showtime Gábina Soukalová. Její přítel Miloš tipoval holku. „Takže jsem vyhrál,“ dodal s úsměvem. Oba se však shodují v jedné věci: Více než o pohlaví jde o to, aby bylo miminko zdravé.

A jak se bude holčička jmenovat? „Ještě nevíme. Máme ale několik favoritů,“ svěřila se nastávající maminka Gábina. Na rodičovství se zatím moc nepřipravují: „Nepatříme mezi ty rodiče, kteří by se nějak vzdělávali. Snažím se spoléhat na svůj instinkt a těšit se,“ dodala s tím, že možná navštíví nějaký předporodní kurz. Její přítel Miloš zatím připravuje bydlení: „Rekonstruuju byt a jsem nervózní z toho, co přijde. Budu otec poprvé,“ prozradil Miloš.

Gábina se v pořadu svěřila, že její těhotenství probíhá ukázkově a žádné komplikace ji neprovázejí. „Funguju, dělám, co mě baví. Sportujeme, jsme aktivní a doufám, že to bude takhle až do konce,“ svěřila se. Jen její tělo se mění. „Každý týden už oblékám v práci jiné šaty, takže je to znát,“ řekla Soukalová, která sama moderuje pořad Showtime.

Přítel Miloš přiznal, že má o Gábinu trochu strach

A jak prožívá těhotenství své partnerky Miloš? „Snažím se být oporou, pomáhat jí, protože má opravdu nabitý program. Snaží se pracovat ze všech sil. Je to pro mě spoustu novýho. A všechna čest všem ženám, které jsou maminky,“ uznal nastávající otec.

Zároveň přiznal, že má o Gábinu trochu strach. Ještě před narozením potomka chce totiž bývalá sportovkyně vyrazit s kamarádkou na výlet po horách do Španělska. „Chtěla jsem si dát ten pochod ve Španělsku. Obrovsky mě to tam táhne a volá. Bojím se, že pak už to nepůjde,“ vysvětlila Gábina svou touhu. Obavy prý nemá. „Kdo se bojí, nesmí do lesa. Člověk by měl žít každým okamžikem a když žena cítí, že je v pořádku, sportuje a je aktivní, tak proč ne,“ myslí si bývalá biatlonistka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.