Celebrity

14. února 2022 05:55

Jak se bránit nadrženému samci? Radí Halina Pawlowská, Chantal Poullain nebo Zdeněk Troška

Jak se bránit nadrženému samci? Prozradí Halina Pawlowská nebo Zdeněk Troška

Jukebox PJ 2021 přišel s jedinečnými odpověďmi na otázku, jak by se měly ženy ubránit před útoky neodbytných mužů a jejich nenechavých rukou. Co by podle robota poradila spisovatelka Halina Pawlowská, herečka Chantal Poullain nebo režisér Zdeněk Troška?

Nová forma života – Jukebox PJ 2021. Přesně tu vytvořily vědecké týmy těch nejlepších mozků z celého světa. Výsledkem je tak exkluzivní produkt umělé inteligence s vlastním názorem, který je schopný reagovat na každou otázku nebo téma. Odpovědět navíc dokáže jako jakákoliv slavná osobnost.

V nedávné době rezonovala v České republice kauza známého politika a jeho obvinění několika ženami ze sexuálního napadení. Jak by se tedy měly dámy bránit agresivnímu samci? Na to dokázal Jukebox odpovědět jako Halina Pawlowská svou typickou zveršovanou radou s notnou dávkou nadsázky.

„Dala bych francouzský polibek smrti,“ řekla by prý podle Jukeboxu herečka Chantal Poullain. „Na, tady máš klíčky od Renault a odjeď s Renault pryč. A už by se nikdy nevrátil zpátky,“ zachovala by si dekórum a pověstný francouzský šarm bývalá partnerka herce Bolka Polívky, s nímž má syna Vladimíra. Ten nedávno představil svou novou přítelkyni, která je jeho mamince nápadně podobná.

To režisér Zdeněk Troška by se podle Jukeboxu zas tak moc nebránil. „Já se samozřejmě na to harašení koukám hrozně rád, vždycky v HD kvalitě,“ zněla by prý jeho odpověď a ze společného sledování by se tak rázem staly jeho slavné „kameňákovské“ komedie.

Co si myslíte vy? Odpověděly by známé osobnosti tak, jak tento produkt umělé inteligence předpovídá?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.