zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jakub Prachař jako kuchař, policista nebo moderátor. V jaké roli mu to sekne nejvíc?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Nováková , Vydáno: 30.07.2021
Kuchař s kriminální minulostí, nekompromisní porotce, soutěživý kapitán a teď osobitý policajt na pokraji nervového zhroucení... Seznamte se se všemi Prima tvářemi Jakuba Prachaře.

reklama

Televize Prima je pro Jakuba Prachaře v podstatě domovskou scénou, na obrazovkách se díky primáckým pořadům vystřídal v řadě televizních rolí. Která nadšenému fandovi fotbalové Slavie a otci téměř čtyřleté dcery Mii, kterou povil s Agátou Prachařovou, sedla nejlépe? Posuďte sami!

Moderátor Jakub Prachař

Prima historie Jakuba Prachaře se datuje až do roku 2004, kdy si zahrál v několika epizodách dnes již legendárního seriálu Rodinná pouta, který můžete sledovat také on-line v našem archivu iPrima.cz. Následně si hned v roce 2005 střihl roli Dejva v dalším seriálovém, tentokrát komediálním počinu, Bazén.

Z herecké branže ale Prachař brzy přesedlal na moderátorský post v zábavné show Česko Slovensko má talent, kterou začal v roce 2010 moderovat společně se slovenským kolegou Martinem „Pyco“ Rauschem. Po čtyřech sériích nicméně coby moderátor skončil, přešel na druhou stranu barikády a usedl do porotcovského křesla po bok dalšího matadora talentové soutěže Jaro Slávika.

Jakub Prachař je porotce v show Česko Slovensko má talent.
Autor: FTV Prima Jakub Prachař je porotce v show Česko Slovensko má talent.

Zábavné show Jakuba Prachaře baví. Coby kapitán se svým týmem už od roku 2013 pravidelně boduje a k nevoli svých soupeřů i poměrně často vyhrává celá klání ve vědomostní soutěži Máme rádi Česko, kde tvoří letitý tandem s moderátorem Liborem Boučkem. U příležitosti 90. narozenin Jiřiny Bohdalové vymyslel Libor Bouček speciální verzi pořadu Máme rádi Jiřinku. Zde také poprvé zazněla píseň Vystřelená, kterou pro oslavenkyni napsal právě Prachař společně s Ondřejem Brzobohatým.

Jiřina Bohdalová oslaví 90. narozeniny přesně 3. května. Na Primě už ale proběhlo první kolo gratulací.
Autor: FTV Prima Jiřina Bohdalová oslaví 90. narozeniny přesně 3. května. Na Primě už ale proběhlo první kolo gratulací.

Herec Jakub Prachař

Od moderování a kapitánování si ale pravidelně odskakuje do seriálů. Ohnivý kuře, kde si opět zahrál s kolegou z Bazénu Janem Dolanským, o dvou šikovných kuchařích, kterým se ale tak trochu smůla lepí na paty, ho coby šarmantního Mikea zatáhl do prostředí luxusní gastronomie.

Kdo by si ale myslel, že Prachař zlepšil seriálovou rolí šéfkuchaře svůj kuchyňský um, byl by zklamaný. Za oba herce totiž v ateliérové kuchyni vařili profesionálové.

Agresor Mike
Agresor Mike

V dalším seriálu bude zářit v podzimní sezoně na Primě coby hodně osobitý vyšetřovatel Martin Rykl. Dvojka na zabití vás bude bavit, její hlavní dějová linka, samozřejmě kromě kriminálních příběhů, stojí na protikladech, co se i přes počáteční sváry přitahují. Parťačku bude Prachařovi dělat herečka s makedonskými kořeny Sara Sandeva. A bývá sám Prachař někdy na zabití? Samozřejmě. „Když jsem unavený, jsem nepoužitelný. A čím jsme starší, tím je to se mnou horší. Jinak jsem ale fantastickej,“ nechybělo mu sebevědomí v rozhovoru pro Showtime.

Jakub Prachař jako Martin Rykl v seriálu Dvojka na zabití
Autor: achiv FTV Prima Jakub Prachař jako Martin Rykl v seriálu Dvojka na zabití

Muzikant Jakub Prachař

Nezapomeňme také na jeho hudební kariéru. Jakub Prachař zdaleka není jen syn slavných rodičů, herec a moderátor, ale má za sebou i skladatelské, textařské a také pěvecké angažmá v kapele Nightwork, kde navíc dostával do kolen fanynky drnkáním na kytarové struny.

Jak popsal v reportáži pro pořad Showtime na CNN Prima NEWS, rozpadu kapely, která v roce 2010 získala dokonce Cenu Anděl pro Objev roku, lituje. „Kdybychom tu kapelu dnes měli a byli schopni se tenkrát domluvit, což už se nedomluvíme, tak bychom si mohli dělat, co chceme. A měli bychom určitě i jiné písničky, vzhledem k našemu věku a inteligenci,“ říká.

Jakub Prachař

Jakub Prachař se stydí za tátu: Většinou se urve, řve a pak přijde o hlas

reklama

Související témata: Dvojka na zabití , Jakub Prachař , Česko Slovensko má talent , kapitán Máme rádi Česko , Máme rádi Česko , Ohnivý kuře , Nightwork , Dvojka na zabití , Hvězdná sezóna

reklama

Přečtěte si také

reklama