Celebrity

30. července 2021 06:05

Jakub Prachař jako kuchař, policista nebo moderátor. V jaké roli mu to sekne nejvíc?

Hvězdná sezóna - Dvojka na zabití 2

Kuchař s kriminální minulostí, nekompromisní porotce, soutěživý kapitán a teď osobitý policajt na pokraji nervového zhroucení... Seznamte se se všemi Prima tvářemi Jakuba Prachaře.

Televize Prima je pro Jakuba Prachaře v podstatě domovskou scénou, na obrazovkách se díky primáckým pořadům vystřídal v řadě televizních rolí. Která nadšenému fandovi fotbalové Slavie a otci téměř čtyřleté dcery Mii, kterou povil s Agátou Prachařovou, sedla nejlépe? Posuďte sami!

Moderátor Jakub Prachař

Prima historie Jakuba Prachaře se datuje až do roku 2004, kdy si zahrál v několika epizodách dnes již legendárního seriálu Rodinná pouta, který můžete sledovat také on-line v našem archivu iPrima.cz. Následně si hned v roce 2005 střihl roli Dejva v dalším seriálovém, tentokrát komediálním počinu, Bazén.

Z herecké branže ale Prachař brzy přesedlal na moderátorský post v zábavné show Česko Slovensko má talent, kterou začal v roce 2010 moderovat společně se slovenským kolegou Martinem „Pyco“ Rauschem. Po čtyřech sériích nicméně coby moderátor skončil, přešel na druhou stranu barikády a usedl do porotcovského křesla po bok dalšího matadora talentové soutěže Jaro Slávika.

Zábavné show Jakuba Prachaře baví. Coby kapitán se svým týmem už od roku 2013 pravidelně boduje a k nevoli svých soupeřů i poměrně často vyhrává celá klání ve vědomostní soutěži Máme rádi Česko, kde tvoří letitý tandem s moderátorem Liborem Boučkem. U příležitosti 90. narozenin Jiřiny Bohdalové vymyslel Libor Bouček speciální verzi pořadu Máme rádi Jiřinku. Zde také poprvé zazněla píseň Vystřelená, kterou pro oslavenkyni napsal právě Prachař společně s Ondřejem Brzobohatým.

Herec Jakub Prachař

Od moderování a kapitánování si ale pravidelně odskakuje do seriálů. Ohnivý kuře, kde si opět zahrál s kolegou z Bazénu Janem Dolanským, o dvou šikovných kuchařích, kterým se ale tak trochu smůla lepí na paty, ho coby šarmantního Mikea zatáhl do prostředí luxusní gastronomie.

Kdo by si ale myslel, že Prachař zlepšil seriálovou rolí šéfkuchaře svůj kuchyňský um, byl by zklamaný. Za oba herce totiž v ateliérové kuchyni vařili profesionálové.

V dalším seriálu bude zářit v podzimní sezoně na Primě coby hodně osobitý vyšetřovatel Martin Rykl. Dvojka na zabití vás bude bavit, její hlavní dějová linka, samozřejmě kromě kriminálních příběhů, stojí na protikladech, co se i přes počáteční sváry přitahují. Parťačku bude Prachařovi dělat herečka s makedonskými kořeny Sara Sandeva. A bývá sám Prachař někdy na zabití? Samozřejmě. „Když jsem unavený, jsem nepoužitelný. A čím jsme starší, tím je to se mnou horší. Jinak jsem ale fantastickej,“ nechybělo mu sebevědomí v rozhovoru pro Showtime.

Muzikant Jakub Prachař

Nezapomeňme také na jeho hudební kariéru. Jakub Prachař zdaleka není jen syn slavných rodičů, herec a moderátor, ale má za sebou i skladatelské, textařské a také pěvecké angažmá v kapele Nightwork, kde navíc dostával do kolen fanynky drnkáním na kytarové struny.

Jak popsal v reportáži pro pořad Showtime na CNN Prima NEWS, rozpadu kapely, která v roce 2010 získala dokonce Cenu Anděl pro Objev roku, lituje. „Kdybychom tu kapelu dnes měli a byli schopni se tenkrát domluvit, což už se nedomluvíme, tak bychom si mohli dělat, co chceme. A měli bychom určitě i jiné písničky, vzhledem k našemu věku a inteligenci,“ říká.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.