zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jan Nedvěd se po smrti bratra zabarikádoval na chatě. S nikým nemluví

David Laštovka , Vydáno: 24.09.2021
Jan Nedvěd s bratrem Františkem neměl zrovna ideální vztah. Několikrát se rozhádali a nemluvili spolu dlouhé roky. Když ale letos v červenci mladší ze sourozenců nečekaně zemřel, Jana to velmi zasáhlo. Dodnes je z toho zdrcen a s jeho odchodem se stále nesmířil.

reklama

Jan Nedvěd, který slaví 75. narozeniny, se s Františkem stačil usmířit těsně před jeho smrtí. Dokonce plánovali společné koncerty, vrcholem měla být O2 arena. Osud to ale bohužel zařídil jinak. Smrt mladšího bratra Honzu velmi zasáhla, po pohřbu se zabednil ve své chatě, odkud prakticky nevychází. Společnost mu dělá pouze o šestatřicet let mladší manželka Pavlína. Nikoho jiného nechce vidět. Jak prozradili jeho nejbližší sousedé, je zachmuřený, chodí jako tělo bez duše a zdá se, že je i myšlenkami mimo. S bráchou odešel ten nejkrásnější kus jeho života. Stačí vzpomenout jejich nepřekonatelný koncert na Strahově, který navštívilo přes sedmdesát tisíc lidí... Další společné vystoupení, o kterém oba snili, už nikdy nepřidají.  

Bouřlivé rozvody a komplikované vztahy s vlastními dětmi

Na Honzu je toho moc. Od roku 1998, kdy prodělal mozkovou mrtvici, ho sužují psychické problémy. Na zdraví mu nepřidaly ani tři bouřlivé rozvody. „Všechny ženy si mě vzaly jako známého hudebníka, netušily, že soukromej život je jinej, že odjedu hrát a vrátím se za měsíc. Líbily se jim moje peníze, sláva, že se jim říká paní Nedvědová. Žily si se mnou jako čuňátka v žitě. První manželka ode mě odešla, když jsem byl na vojně. Šla za mužem, kterému naše dítě, které jsme spolu měli, říkalo tatínku. Druhá žena byla celkem schopná, ale také se to nakonec podělalo. A třetí žena byla chlap... Starost o děti a domácnost ji absolutně nic neříkala. Ta si chtěla jenom hrát a chtěla být slavná jako já,“ popsal v pořadu Třináctá komnata Jan Nedvěd.

Jan Nedvěd s přítelkyní Pavlínou na pohřbu bratra Františka.
Autor: profimedia Jan Nedvěd s přítelkyní Pavlínou na pohřbu bratra Františka.

Těžce nese i to, že se k němu dvě z jeho pěti vlastních dětí otočily zády a podle jeho slov z něj chtěly udělat nesvéprávného a dostat ho do blázince. „Psaly mi, abych chcípnul, že kdybych byl mrtvej, bylo by to lepší... Bylo to, jako kdyby vám někdo z dvou metrů pustil cihlu na obličej... Když vás vlastní krev uráží jako nějaký ožralý chlap na silnici, cítíte strašnou bolest. Moje tělo to nedalo fyzicky ani duševně,“ svěřil se písničkář, s tím, že důvodem sporu byly peníze a majetek.

O to víc je šťastný za podporu, které se mu dostává od jeho mladé ženy Pavlíny. „Nevím, bez ní bych to asi nezvládl. Stará se o mě krásně, nádherně. Prožíváme spolu neuvěřitelně krásný intenzivní život. Mám ji strašně moc rád. Je to partner, který je stejný, jako když jsme se potkali. Jsem šťastný, že takoví lidé, jako je Pavlínka, existují,“ uvedl Nedvěd.

Jan Nedvěd a Pavlína Nedvědová. Věkový rozdíl 36 let.

Láska si nevybírá a věk nehraje roli. Tyto slavné páry od sebe dělí čtyřicet let i víc

Bratři Jan a František Nedvědovi.

Bratři Nedvědovi: Před 25 lety vyprodali Strahov. Proč se rozhádali? Kvůli penězům i ženským

František Nedvěd s manželkou Marií nedávno obnovili svůj manželský slib.

František Nedvěd celý život miloval jednu ženu. Seznámili se na trampu

reklama

Související témata: Jan Nedvěd , narozeniny , František Nedvěd , smrt

reklama

Přečtěte si také

reklama