Celebrity

24. září 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Jan Nedvěd se po smrti bratra zabarikádoval na chatě. S nikým nemluví

Jan Nedvěd s bratrem Františkem neměl zrovna ideální vztah. Několikrát se rozhádali a nemluvili spolu dlouhé roky. Když ale letos v červenci mladší ze sourozenců nečekaně zemřel, Jana to velmi zasáhlo. Dodnes je z toho zdrcen a s jeho odchodem se stále nesmířil.

Jan Nedvěd, který slaví 75. narozeniny, se s Františkem stačil usmířit těsně před jeho smrtí. Dokonce plánovali společné koncerty, vrcholem měla být O2 arena. Osud to ale bohužel zařídil jinak. Smrt mladšího bratra Honzu velmi zasáhla, po pohřbu se zabednil ve své chatě, odkud prakticky nevychází. Společnost mu dělá pouze o šestatřicet let mladší manželka Pavlína. Nikoho jiného nechce vidět. Jak prozradili jeho nejbližší sousedé, je zachmuřený, chodí jako tělo bez duše a zdá se, že je i myšlenkami mimo. S bráchou odešel ten nejkrásnější kus jeho života. Stačí vzpomenout jejich nepřekonatelný koncert na Strahově, který navštívilo přes sedmdesát tisíc lidí... Další společné vystoupení, o kterém oba snili, už nikdy nepřidají.

Bouřlivé rozvody a komplikované vztahy s vlastními dětmi

Na Honzu je toho moc. Od roku 1998, kdy prodělal mozkovou mrtvici, ho sužují psychické problémy. Na zdraví mu nepřidaly ani tři bouřlivé rozvody. „Všechny ženy si mě vzaly jako známého hudebníka, netušily, že soukromej život je jinej, že odjedu hrát a vrátím se za měsíc. Líbily se jim moje peníze, sláva, že se jim říká paní Nedvědová. Žily si se mnou jako čuňátka v žitě. První manželka ode mě odešla, když jsem byl na vojně. Šla za mužem, kterému naše dítě, které jsme spolu měli, říkalo tatínku. Druhá žena byla celkem schopná, ale také se to nakonec podělalo. A třetí žena byla chlap... Starost o děti a domácnost ji absolutně nic neříkala. Ta si chtěla jenom hrát a chtěla být slavná jako já,“ popsal v pořadu Třináctá komnata Jan Nedvěd.

Těžce nese i to, že se k němu dvě z jeho pěti vlastních dětí otočily zády a podle jeho slov z něj chtěly udělat nesvéprávného a dostat ho do blázince. „Psaly mi, abych chcípnul, že kdybych byl mrtvej, bylo by to lepší... Bylo to, jako kdyby vám někdo z dvou metrů pustil cihlu na obličej... Když vás vlastní krev uráží jako nějaký ožralý chlap na silnici, cítíte strašnou bolest. Moje tělo to nedalo fyzicky ani duševně,“ svěřil se písničkář, s tím, že důvodem sporu byly peníze a majetek.

O to víc je šťastný za podporu, které se mu dostává od jeho mladé ženy Pavlíny. „Nevím, bez ní bych to asi nezvládl. Stará se o mě krásně, nádherně. Prožíváme spolu neuvěřitelně krásný intenzivní život. Mám ji strašně moc rád. Je to partner, který je stejný, jako když jsme se potkali. Jsem šťastný, že takoví lidé, jako je Pavlínka, existují,“ uvedl Nedvěd.

Sdílejte článek
Štítky smrt narozeniny František Nedvěd Jan Nedvěd

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.