Celebrity

10. února 2022 06:00

Jaromír Jágr sbíral rekordy od narození. V čem vynikal už jako miminko?

Čím dokázal Jágr i po letech překvapit své expřítelkyně?

Hokejová legenda Jaromír Jágr byl výjimečný odjakživa. V zábavné show vyjde najevo, že ještě do nedávna držel rekord největšího miminka v okrese. A nezaujal jen tím. Jaký další talent v sobě ve speciálním dílu u příležitosti oslavy svých padesátých narozenin objevil?

Moderátorovi Liboru Boučkovi se povedl husarský kousek, když dokázal přemluvit nejslavnějšího českého hokejistu Jaromíra Jágra k natočení extra dílu show Máme rádi Česko. V něm se diváci mohou těšit na známé hry, které se ovšem nebudou zaměřovat na znalosti České republiky, nýbrž na život tohoto hokejového boha, který 15. února oslaví 50. narozeniny.

Při kreslení na skleněnou tabuli si tým Jakuba Prachaře, který se stal Jágrovým kapitánem, zvolí jako nejlepšího malíře právě hlavní hvězdu večera a oslavence. Jaromír prý jistě překvapí a sám Jakub ho uvádí jako „jednoho z nejvýznamnějších kladenských krajinkářů“. „Myslím, že bychom měli objevit další Jardův neobjevený talent,“ je přesvědčená Iva Kubelková, s níž jednoznačně souhlasí i další bývalá Jágrova láska Inna Puhajková. Jarda totiž soutěží právě po boku těchto svých expřítelkyň.

Pozdvižení pak vzbudí především Jaromírovo znázornění prasete. „Co to je?“ ptá se Kubelková, která stejně jako ostatní členové družstva toto zvíře v kresbě nepozná. „Odkdy má prase tak malou hlavu?“ diví se. Moderátor show Máme rádi Jardu, na kterou se můžete těšit v pátek od 20:15 na Primě, má ale ve spolupráci s Jaromírem hned odpověď: „To je kladenský prase,“ směje se Libor Bouček.

Jágr se vysmívá Ivě Kubelkové kvůli kreslení

Malování prasete nezaujalo Ivu Kubelkovou jen tak pro nic za nic. „On se mi celou dobu směje, že jsem tenkrát v Las Vegas, když si mě na pódium vytáhl Copperfield, měla nakreslit vlka, ale vypadalo to jako prase. A teď, když jsem ho viděla, jak nakreslil to prase, tak jsem si říkala, že se kruh uzavřel,“ směje se moderátorka pořadu Showtime.

„Ono je zajímavý, že to Slovensko vypadá taky trochu jako prasečí hlava,“ podotýká Jakub, který rozhodně nečeká Jágrovo vysvětlení: „Ne, to bylo Česko,“ rozesměje všechny ještě víc hokejová ikona. Jágrovo ztvárnění Hlinky zase Jakub nejprve tipoval na Jaromírovu maminku, což samozřejmě musel následně vysvětlit. „Já jsem myslel, že je to bříško, když s tebou byla těhotná,“ hájí se Jakub a uvádí svou domněnku na pravou míru, když se Jágr naoko čertí, že maminka nebude mít radost.

Jaromír Jágr vynikal už jako miminko

Díky tomu se ale dozvíme další Jaromírův netradiční rekord. „Ty jsi byl největší dítě v historii celého okresu, ne?“ ptá se ho Libor. „No myslím, že držím ten rekord,“ potvrzuje jeho informaci sám Jágr. „Pět dvacet. Ale někdo mi psal, že mě už překonali,“ dodává na závěr.

Všichni se ale jednoznačně shodli, že Jágr ani v úloze malíře nezklamal a jeho výběr byl správnou volbou. „Původně se rozhodovalo mezi mnou a Ivou. Já jsem od toho dala ruce pryč. A pak jsme týmově vymysleli, že by se toho mohl chopit Jarda, což se ukázalo jako super rozhodnutí, protože to zvládl úplně bravurně a aspoň ukázal další svůj talent. Až na to prasátko teda,“ směje se Inna Puhajková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.