zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Klára Melíšková slaví 50: Po rozvodu se jí ulevilo. Sbalila manžela Vendulky utěšitelky z Básníků

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Laštovka , Vydáno: 29.11.2021
Herečka Klára Melíšková se po dlouhých sedmnácti letech rozvedla s manželem, hercem a dabérem Lukášem Hlavicou, s kterým má dvě děti, dceru Antonii a syna Ferdinanda. Byl to pro ni krok do neznáma, ale jak sama přiznává, bylo to rozhodnutí správné.

reklama

Manželství jí neklapalo delší dobu, několik let se snažila vztah zlepšit, ale nakonec přišla na to, že to stejně nefunguje a že takhle dál žít už nechce. Nejtěžší ovšem pro ni bylo učinit ten zásadní krok. „Trvalo dlouho a nebylo jednoduché k tomu dospět. Ale teď už vím, že někdy je dobré ten krok do neznáma udělat, i když nevíte, co vás dál čeká. Věřím, že když to uděláte ze svého nejhlubšího přesvědčení, vaše další cesta se vám ukáže a většinou se liší od vašich plánů a očekávání. Risk se vyplatí,“ svěřila se herečka v rozhovoru pro OnaDnes.

Herečka Klára Melíšková
Autor: profimedia Herečka Klára Melíšková

Když se k rozhodnutí konečně odhodlala, velmi se jí tím ulevilo. „Dáváte si postupně všechno dohromady a pak se to najednou stane a je to venku. Něco vyslovíte a zatřese to s vámi a zároveň i se všemi zúčastněnými. Potom koukáte, co jste udělala, a pomaličku si začínáte skládat život zpátky. V něčem je to strašně bolestivé a smutné, ale zároveň nějakým způsobem ozdravné a osvobozující. Bývalého muže mám velmi ráda, je to skvělý člověk a jsem šťastná, že právě on je otcem mých dětí, jen už jsme dál nemohli být partnery,“ dodala. 

Nejvíce jí bylo líto dětí, které kvůli jejich rozvodu vyrůstají ve dvou domácnostech. „Rozhodně je to pro ně těžší, jde o zásek na celý život. Ale nedalo se nic jiného dělat. Pro mě stojí otevřenost a pravda na nejvyšší pozici. A když to znamená rozbití manželství, které nefunguje, přijde mi nesmyslné udržovat je jen kvůli dětem. Samozřejmě, že během života naše děti nasbíraly zranění, nějaká jsme jim způsobili i my s bývalým manželem, ale rozvodem jsem to rozřízla,“ prozradila Klára v rozhovoru pro Deník. 

Klára Melíšková má s hercem a dabérem Lukášem Hlavicou dvě děti, dceru Antonii a syna Ferdinanda.
Autor: profimedia Klára Melíšková má s hercem a dabérem Lukášem Hlavicou dvě děti, dceru Antonii a syna Ferdinanda.

Románek s ženatým režisérem nevyšel

Po rozvodu sama dlouho nezůstala. Začala randit s o dva roky mladším režisérem Viktorem Taušem, jehož manželkou byla herečka Eva Jeníčková, kterou nejvíce proslavila role Vendulky utěšitelky z „Básníků“ nebo Mariky z komedie Sněženky a machři. Románek vydržel půl roku, pak ji režisér opustil. Od té doby žádný vážný vztah neměla. „Já to vlastně nějak neřeším. Občas jdou na mě splíny a obavy, že zůstanu sama, že nejsem schopna vztahu, ale někde v hloubi duše vím, že jsem. Že se jenom potřebuju „poskládat“, dopracovat k tomu, abych si nepřitahovala stejné typy partnerů,“ prohlásila herečka, kterou můžete vidět například ve vydařené komedii o domovní schůzi Vlastníci

Herečka Klára Melíšková ve filmu Vlastníci.
Autor: CinemArt Herečka Klára Melíšková ve filmu Vlastníci.

Čím je starší, tím se podle svých slov cítí lépe. „Stárnutí se nebojím. Cítím se lépe, než když jsem byla mladší. Připadám si nejvíce žensky, a to jsem dřív vůbec neměla. Když žena začne samu sebe vnímat ne vnějškově, ale víc dovnitř, do sebe, do vnímání sama sebe, kam ji stárnutí a zrání vede, zjistí, že plastikami a malováním to neukočíruje. Už před lety jsme s kolegyní Simonou Babčákovou říkaly, že začínáme na našem stárnutí makat. Čím dříve začnete, tím lépe to snášíte. Když vidím některé své starší kolegyně, které mají v sobě zdravého ducha a pracují na sobě, dobře jedí a cvičí, říkám si, že se to zvládnout dá,“ uzavřela oslavenkyně. 

Miroslav Krobot.

Miroslav Krobot alias řidič Karel z Účastníků zájezdu: V životě měl pouze jednu ženu

Kdo letos oslaví padesát?

Padesát byste jim rozhodně nehádali. Které známé ženy oslaví životní jubileum?

 

Modelka Adriana Sklenaříková mateřství dlouho odkládala, dceru porodila až těsně před padesátkou.

Adriana Sklenaříková: Mámou těsně před padesátkou a další děti na obzoru!

reklama

Související témata: Klára Melíšková , padesátiny , rozvod , Viktor Tauš , Simona Babčáková

reklama

Přečtěte si také

reklama