zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lucie Benešová má v seriálu Slunečná sličného dvojníka!

Lenka Nováková , Vydáno: 12.04.2021
Herečka Lucie Benešová hraje v úspěšné Slunečné už od prvních dílů. V seriálu se ovšem kvůli své pochybné minulosti dostává čas od času do svízelných situací. A na tyhle nepříjemné situace má skvělého dvojníka.

reklama

Lucie Benešová hraje v seriálu Slunečná po boku Evy Burešová a Marka Lambory bývalou prostitutku Rózu, která na farmě začíná nový život. Krásná blondýna má sice mnoho zkušeností s televizním natáčením, ale svého kaskadéra má poprvé.

Lucie Benešová má svého kaskadéra

Herci a herečky jsou vázáni přísnými smlouvami, kde se musí na natáčení objevit „funkční“ a zdraví, a proto musí i Lucie Benešová využít u nebezpečných scén kaskadéra. Kdyby se zranila, mohla by jako jedna z hlavních postav vážně ohrozit celý koloběh natáčení.

Benešová se tak na svém instagramovém profilu pochlubila fotkou, kdo ji v náročných scénách zaskakuje. Nedávno totiž měla mít seriálovou nehodu na motorce. Za ni se na motorku posadil urostlý kaskadér v bílé kožené bundičce a blond paruce.

Matka čtyř dětí, která udělala nejlepší rozhodnutí svého života

Herečka ze seriálu Slunečná se nemůže zranit ani kvůli dětem. Společně se svým životním partnerem Tomášem Matonohou vychovávají čtyři. Zajímavostí je, že si manželé osvojili holčičku Sáru, které je dnes už jednadvacet let. „K pěstounské péči jsem se dostala proto, že jsem chtěla někomu pomoci změnit jeho život k lepšímu a dát mu šanci na normální život. Adopce Sáry bylo to nejlepší rozhodnutí. Vždycky jsem chtěla velkou rodinu. Jako jedináček jsem bývala často sama,“ prohlásila Lucie.

LUCIE BENEŠOVÁ: ŽILI JSME ROK NA CHALUPĚ

LUCIE BENEŠOVÁ: NAVRHOVÁNÍ INTERÉRŮ MÁM JAKO KONÍČEK

Lucie Benešová má adoptovanou dceru Sáru

České celebrity, které adoptovaly děti. Pro hvězdu Slunečné nejlepší rozhodnutí!

reklama

Související témata: Lucie Benešová , Slunečná , adopce

reklama

Přečtěte si také

reklama