Celebrity

12. dubna 2021 06:10

Petra Kloidová

Lucie Benešová má v seriálu Slunečná sličného dvojníka!

Herečka Lucie Benešová hraje v úspěšné Slunečné už od prvních dílů. V seriálu se ovšem kvůli své pochybné minulosti dostává čas od času do svízelných situací. A na tyhle nepříjemné situace má skvělého dvojníka.

Lucie Benešová hraje v seriálu Slunečná po boku Evy Burešová a Marka Lambory bývalou prostitutku Rózu, která na farmě začíná nový život. Krásná blondýna má sice mnoho zkušeností s televizním natáčením, ale svého kaskadéra má poprvé.

Lucie Benešová má svého kaskadéra

Herci a herečky jsou vázáni přísnými smlouvami, kde se musí na natáčení objevit „funkční“ a zdraví, a proto musí i Lucie Benešová využít u nebezpečných scén kaskadéra. Kdyby se zranila, mohla by jako jedna z hlavních postav vážně ohrozit celý koloběh natáčení. Benešová se tak na svém instagramovém profilu pochlubila fotkou, kdo ji v náročných scénách zaskakuje. Nedávno totiž měla mít seriálovou nehodu na motorce. Za ni se na motorku posadil urostlý kaskadér v bílé kožené bundičce a blond paruce.

Matka čtyř dětí, která udělala nejlepší rozhodnutí svého života

Herečka ze seriálu Slunečná se nemůže zranit ani kvůli dětem. Společně se svým životním partnerem Tomášem Matonohou vychovávají čtyři. Zajímavostí je, že si manželé osvojili holčičku Sáru, které je dnes už jednadvacet let. „K pěstounské péči jsem se dostala proto, že jsem chtěla někomu pomoci změnit jeho život k lepšímu a dát mu šanci na normální život. Adopce Sáry bylo to nejlepší rozhodnutí. Vždycky jsem chtěla velkou rodinu. Jako jedináček jsem bývala často sama,“ prohlásila Lucie.

LUCIE BENEŠOVÁ: ŽILI JSME ROK NA CHALUPĚ

LUCIE BENEŠOVÁ: NAVRHOVÁNÍ INTERÉRŮ MÁM JAKO KONÍČEK

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.