Celebrity

18. listopadu 2021 06:02

Anna Kopečková

Monika Bagárová promluvila o dlouhém odloučení od partnera: Může to vypadat, že spolu nejsme

Zpěvačka Monika Bagárová je maminkou na plný úvazek a svou roční dceru Ruminku s sebou bere skoro všude. Není divu, její partner, MMA zápasník Makhmud Muradov tráví většinu roku pracovně za hranicemi. Jak to Monika sama zvládá?

Monika se snaží dceři Rumince, která letos v květnu oslavila první narozeniny, věnovat sto procent svého času a jedna na druhou si vytvořily silnou vazbu. „Mně ta závislost nevadí. Já si myslím, že to k tomu patří a je to krásné. Každý čas s ní je pro mě nádherný,“ svěřila se Monika v pořadu Showtime a zároveň přiznala, že na tvorbu hudby už jí skoro žádný čas nezbývá a už vůbec si neumí představit, že by teď třeba měla druhé dítě. „Obdivuju všechny maminky, který mají takhle malý (jako Ruminka, pozn. red.) a do toho třeba teď porodily,“ dodala zpěvačka s tím, že do budoucna by pro Ruminku určitě sourozence chtěla.

Většinu roku byli v odloučení

Naštěstí není Monika na výchovu dcery sama. Pomáhají jí rodiče a mladší sestra. Její partner Makhmud je totiž pryč opravdu velmi často. „Třeba půl roku určitě. Já bych si troufla říct, že třeba i tři čtvrtě roku. Tento rok byl hodně často pryč, i v rámci zápasů a přípravy,“ zhodnotila zpěvačka. A právě kvůli jejich odloučení se vyrojily spekulace, zda jsou stále spolu. „Všechno je v pořádku, ale zároveň chápu, že lidi to zajímá, že to tak vlastně mohlo i vypadat, že spolu nežijeme nebo nejsme. Fakt je často pryč. Ani na sociálních sítích naši rodinnou fotku moc neuvidíte,“ přiznává Monika.

Přestože Muradov svou dceru Ruminku miluje a snaží se jí věnovat, jak to jen jde, v práci nezvolnil ani po jejím narození. „Pořád je vůči své profesi velmi zodpovědný, protože si nemůže dovolit prohrát. Stále je v přípravě, stále maká, nevěnuje se jen zápasům, ale má ještě další práci a byznys bokem. Musí být připravený na to, když mu zavolají, že je možný zápas,“ řekla Monika letos v únoru v rozhovoru pro Prima Ženy, v němž také přiznala, že už v době, kdy se s Makhmudem seznámila, cítila, že je rodinný typ, a s pořizováním miminka moc neotáleli.

O stěhování zatím nepřemýšlí

Muradov kvůli své práci tráví většinu času v zahraničí, hlavně v jeho rodném Uzbekistánu, zatímco Monika má domov tady. A i když přiznala, že se jim s dcerou po něm stýská a oběma jim chybí, stěhování za ním si představit nedokáže. „Často se nás lidi ptají, proč jsme tam ještě nebyly, proč neletíme s ním. A ta odpověď je strašně jednoduchá. Tak zaprvé je covid a člověk nikdy neví, co zase přijde. Já jsem mnohem opatrnější, než kdybych byla sama. S dítětem musí člověk přemýšlet trochu jinak. A mám tady taky svoji práci,“ dodala Monika, která nedávno dokončila nový klip s kapelou Slza.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.