zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nejlepší přítelkyně ze školy. Poznáte známé moderátorky na staré fotografii?

Znají se třicet let, na škole byly nejlepšími přítelkyněmi, jedna druhé svědčila na svatbě.
Autor: FTV Prima / se svolením Pavlíny Wolfové a Markéty Fialové Znají se třicet let, na škole byly nejlepšími přítelkyněmi, jedna druhé svědčila na svatbě.
Gabriela Kolinová , Vydáno: 23.04.2021
Tak schválně, uhádnete, kdo je na fotografii? Obě ženy jsou vystudované novinářky a pracují na CNN Prima NEWS jako moderátorky. Denně je můžete vidět na televizních obrazovkách. To už je ale opravdu velká nápověda. Víte?

reklama

Znají se třicet let, na škole byly nejlepšími přítelkyněmi a jedna druhé svědčila na svatbě. Pokud jste hádali, že jde o moderátorky Markétu Fialovou a Pavlínu Wolfovou, máte pravdu. 

Obě studovaly Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy, Markéta dokonce šla za svědkyni Pavlíně na svatbě se slovenským novinářem Karolem Wolfem. A dnes se střídají o jedno studio na CNN Prima NEWS. Markéta letos oslavila krásné padesáté narozeniny, což by jí nikdo nehádal, Pavlínu teprve významné jubileum čeká. Obě vypadají skvěle. 

Jako kamarádky toho o sobě vědí hodně, jako novinářky mají velké povědomí o Česku a aktuálním dění v něm, aby ne, když každý den moderují, Markéta regionální zprávy, Pavlína diskuzní pořad 360°. A své vědomosti předvedou i v soutěži Máme rádi Česko.

Nejlepší kamarádky z dob studií: moderátorky Markéta Fialová a Pavlína Wolfová. Poznali byste je?
Autor: FTV Prima / se souhlasem moderátorek Nejlepší kamarádky z dob studií: moderátorky Markéta Fialová a Pavlína Wolfová. Poznali byste je?

Markéta s Pavlínou jsou sice přítelkyně, ale jakmile jde o body, jedna druhé nic nedaruje.  A diváci se o tom přesvědčí hned v první disciplíně, která má prověřit pozornost moderátorek. Ty se budou během soutěže pěkně špičkovat: „Markéta je drobně hysterická,“ usoudí o své kolegyni Pavlína Wolfová, která soutěží v týmu Vojty Kotka společně s kolegy ze CNN Prima NEWS Soňou Porupkovou, moderátorkou Nového dne, a moderátorem počasí Josefem Hanzlíkem.

Markéta Fialová se blýskne v týmu Jakuba Prachaře s kolegyní Lucií Hrdličkovou a sporťákem Jiřím Ježkem. Máme rádi Česko sledujte každý pátek ve 20:15 na Primě!

Moderátorské hvězdy CNN Prima NEWS v show Máme rádi Česko.

Moderátorské hvězdy CNN Prima NEWS se nebojí odvázat

reklama

Související témata: Markéta Fialová , Pavlína Wolfová , CNN Prima News , Máme rádi Česko

reklama

Přečtěte si také

reklama