Nejlepší přítelkyně ze školy. Poznáte známé moderátorky na staré fotografii?

Tak schválně, uhádnete, kdo je na fotografii? Obě ženy jsou vystudované novinářky a pracují na CNN Prima NEWS jako moderátorky. Denně je můžete vidět na televizních obrazovkách. To už je ale opravdu velká nápověda. Víte?

Znají se třicet let, na škole byly nejlepšími přítelkyněmi a jedna druhé svědčila na svatbě. Pokud jste hádali, že jde o moderátorky Markétu Fialovou a Pavlínu Wolfovou, máte pravdu.

Obě studovaly Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy, Markéta dokonce šla za svědkyni Pavlíně na svatbě se slovenským novinářem Karolem Wolfem. A dnes se střídají o jedno studio na CNN Prima NEWS. Markéta letos oslavila krásné padesáté narozeniny, což by jí nikdo nehádal, Pavlínu teprve významné jubileum čeká. Obě vypadají skvěle.

Jako kamarádky toho o sobě vědí hodně, jako novinářky mají velké povědomí o Česku a aktuálním dění v něm, aby ne, když každý den moderují, Markéta regionální zprávy, Pavlína diskuzní pořad 360°. A své vědomosti předvedou i v soutěži Máme rádi Česko.

Markéta s Pavlínou jsou sice přítelkyně, ale jakmile jde o body, jedna druhé nic nedaruje. A diváci se o tom přesvědčí hned v první disciplíně, která má prověřit pozornost moderátorek. Ty se budou během soutěže pěkně špičkovat: „Markéta je drobně hysterická,“ usoudí o své kolegyni Pavlína Wolfová, která soutěží v týmu Vojty Kotka společně s kolegy ze CNN Prima NEWS Soňou Porupkovou, moderátorkou Nového dne, a moderátorem počasí Josefem Hanzlíkem.

Markéta Fialová se blýskne v týmu Jakuba Prachaře s kolegyní Lucií Hrdličkovou a sporťákem Jiřím Ježkem. Máme rádi Česko sledujte každý pátek ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.