Ondřej Pavelka opět udeřil kamaráda. Po Prachařovi dostal pěstí i Jarda Plesl

Polda IV (13) - Ondřej Pavelka se umí prát

Herec Ondřej Pavelka předvedl, že úderné akce má již plně v paži. Po Davidovi Prachařovi od něj jednu dostal i Jarda Plesl. Jak se mlátí kamarádi?

Uběhlo jen pár měsíců, co Ondřej Pavelka předvedl v seriálu Slunečná, že je lepší ho nenaštvat. Dobře mířenou ránu mezi oči vyfasoval David Prachař. V dalším pokračování seriálu Polda, kde Pavelka hraje majora Fišera, jeho pěst okusil kolega Jaroslav Plesl.

O co přesně v seriálu Polda půjde? Jarolav Plesl v roli státního zástupce Machka ohrožuje Fišerovu partnerku Vandu (Jitka Sedláčková). Jeho striktní nařízení rozčílí majora Fišera natolik, že mu svou nelibost vysvětlí ručně. „Jardu Plesla mám strašně rád, my jsme trochu sousedi. Dělal jsem s ním ve dvou věcech a byl bych docela rád, kdyby mě Jarda provedl po nějakém zámku, protože je výborný zámecký a hradní průvodce. Tak to bych si přál, než ho takhle inzultovat,“ svěřil se po natáčení Ondřej Pavelka, který měl techniku úderu naučenou už z natáčení bitky v seriálu Slunečná. Tam si totiž spor ručně vyřídil s jinak velmi dobrým kamarádem Davidem Prachařem.

Pavelka o úderu: Bylo to rychlé a efektní

„Poslechli jsme si pana režiséra, jak si to představuje, párkrát jsme si to zkusili – a pak se hned jelo. Bylo to rychlé a efektní,“ dodává s úsměvem oblíbený herec. Celému incidentu na chodbě přihlížela i psycholožka Táňa (Jana Kolesárová). „Moc jsem si užila scény s Jardou Pleslem. Baví mě při dialogu pozorovat skvělé herce, jak přemýšlejí a tvoří. Jarda byl pro mě velký zážitek,“ vzpomíná na natáčení Jana Kolesárová.

Celý případ, který donutí Fišera k neprofesionálnímu činu, sledujete v seriálu Polda už tuto sobotu ve 20:15 na Primě.