Pavel Liška slaví kulatiny: Našel po rozchodu s Bárou Polákovou novou lásku?

Herec Pavel Liška, který v těchto dnech slaví 50. narozeniny, má za sebou dva vážné vztahy, ze kterých má tři děti. Proč mu ani jeden z nich nevyšel? Byla chyba na jeho straně, nebo za jejich rozpad mohly partnerky? Objevila se po rozchodu se zpěvačkou a herečkou Bárou Polákovou v jeho životě další osudová žena?

První manželkou Pavla Lišky, byla o devět let mladší herečka a tanečnice Kristýna Boková, dcera bývalého disidenta Johna Boka. Brali se v roce 2002 na farmě Bolka Polívky v Olšanech a za svědka jim šla mimo jiné i koza. O tři roky později se jim narodil syn Šimon Samuel. V průběhu dalších let mezi nimi nastala krize, kterou nebyli schopni překonat, a po jedenácti letech se rozvedli.

„Náš vztah vypadal jako jedna velká pohádka. Potkali jsme se, zamilovali, měli dítě. Já byla praštěná, naivní holčička, on blázen. A dva blázni dohromady, to prostě nejde. Neumíme spolu žít, jsme moc rozdílní. Problémy jsme měli už delší dobu, pořád jsem čekala, že se to zlepší, ale nezlepšilo. Rozhodnutí skončit bylo osvobozující a zároveň smutné,“ svěřila se Kristýna v rozhovoru pro magazín Žena a život.

S Bárou Polákovou se poznali na kamerové zkoušce

S o dvanáct let mladší herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou se dal Liška dohromady rok poté. Jiskra mezi nimi přeskočila na kamerových zkouškách k připravovanému natáčení sitcomu Marta a Věra. Herec se zpočátku domníval, že je Bára produkční. Spojoval je podobný pohled na svět i stejný humor. Brzy po sobě se jim narodily dvě dcery. V září roku 2015 Ronja a v březnu 2017 Rika.

„Užívám si to stejně jako u prvního Šimona. Když se narodila Rika, měl jsem vyblokovaný měsíc a půl, že budu jenom doma. Což se i stalo. A byla to paráda, užil jsem si to. Když jsem ale vyrazil sám ven, třeba jen na nákup, dost jsem si to prodlužoval. Byl to najednou takový nezvyklý zapomenutý pocit svobody. Když jsme nedávno měli hlídání obou holek a šli jsme na chvíli ven sami jen s Barčou, bylo to, jako bychom šli za školu. Vlastně nám ty děti trošku berou sebe navzájem. Dělám si srandu a říkám, že už se těším, až půjdou na vysokou a my s Barunkou do biografu a pak na pivo a vrátíme se, až budou ptáci zpívat,“ popisoval Liška v rozhovoru pro Novinky.cz v roce 2018. Tedy těsně předtím, než se s Polákovou rozešli, což před veřejností tajili dlouhé tři roky.

Před ženami upřednostňuje výpravu na motorce

Herec na novou známost v současné době nemá pomyšlení, věnuje se především práci a splnit si chce další cestovatelské sny. V hlavě má strastiplnou, dobrodružnou výpravu až na Papuu Novou Guineu, kterou chce objet s nerozlučným parťákem Janem Révaiem na motorkách.

„Je to jedna z posledních největších divočin na světě, destinace komplikovaná v mnoha směrech. Budeme se muset hlavně chránit před malárií, která tam je. Silnic tam moc není, někde budeme muset plout po řece lodí, někde letadlem,“ prozradil o cestě herec, který destinaci sám navrhl. Zdržet by se tam měli zhruba čtvrt roku.

ZDROJ: autorský článek, novinky.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.