Bára Poláková s dcerami utekla z Prahy na hory. Navštěvuje je tam Pavel Liška

Barbora Poláková o rodině

Barbora Poláková se rozhodla na zimu utéct z Prahy, sbalila děti a vyrazila s nimi na chalupu v horách. Smutno jim tam ale není, navštěvuje je snowboardistka a kamarádka Eva Samková, ale také bývalý partner Pavel Liška. Změny Barbora hlásí i v pracovním životě.

Zpěvačka, herečka a dvojnásobná maminka Barbora Poláková potřebovala vypnout, a tak se na zimu vypravila se svými dcerami na chalupu v horách. „Je to takové jiné. Já si uvědomuji, že když přijedu na krátké chvíle sem do Prahy pracovat, tak nevnímám tolik počasí. Přitom tam se člověk probudí a hned je s tou přírodou spojený. To mě nějak šíleně naplňuje a dělá mi to dobře,“ popsala kouzlo hor Poláková, která letos naučila své dvě dcery lyžovat.

Poláková: Odmítám role, chci se věnovat dětem

Herečka se chce nyní věnovat dětem naplno, proto se rozhodla dát práci na chvíli stranou. Momentálně má období, kdy role odmítá. „Někdy je to hodně těžké, protože teď zrovna přišly i krásné nabídky. Mám ale strach ze tříštění, že bych nedělala dobře ani jednu věc. Deska by nebyla dobrá, ani ta máma. Takže jsem si tak řekla, že teď je tenhle čas a nesmím toho litovat,“ vysvětlila herečka důvod, proč ji v následující době neuvidíte v žádném projektu.

S Pavlem Liškou tráví společný čas na chalupě

S bývalým partnerem Pavlem Liškou už herečka několik let netvoří pár, rozchod dlouhou dobu tajili před veřejností. Vztahovou Itálii ale zjevně zažehnali. Tráví totiž volné chvíle jako rodina a snaží se být plnohodnotnými rodiči. „My jsme hodně často i dohromady, třeba na těch horách, na Vánoce a tak. Když to jde, tak jezdíme spolu na těch lyžičkách, což je bomba, děláme vždy takového hada,“ prozradila Bára Poláková, kterou můžete vidět také v nové řadě zábavného pořadu Inkognito jako VIP hosta.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.