Potvrzeno! Bára Jánová a Ladislav Ondřej se rozešli. Společná cesta na Bali se nekoná

Herecký pár Bára Jánová a Ladislav Ondřej je minulostí. Ještě v létě tihle dva vrkali jako hrdličky a zamilovanost z nich jen sálala. Nyní je po všem. Obě seriálové hvězdy rozchod přiznaly, konkrétní důvody si ale nechaly pro sebe. Láska jim vydržela půl roku.

Krásná herečka Bára Jánová se teprve před pár dny vrátila domů z Dominikánské republiky, kde soutěžila v jedné z nejnáročnějších reality show vůbec. V médiích se ale nerozebírá jen její vypadnutí, nýbrž i nedávný rozchod s hereckým kolegou Ladislavem Ondřejem. Ten nyní oba potvrdili.

„Ano, rozešli jsme se krátce před tím, než jsem odletěla do Dominikánské republiky,“ sdělila pro Super.cz představitelka Sylvy Popelkové ze seriálu Slunečná. Další podrobnosti ale svěřovat nechtěla. Přiznala jen, že v současné době toho moc nenaspí. „Nejde mi spát. Není to jen časovým posunem, mám tolik zážitků, vjemů, co ještě musím vstřebat… Mám to celé ještě v takové mlze. Do toho se Láďa stěhoval. Snažím se dávat dohromady, fungovat. Bude mi trvat ještě pár dní, než budu mít pocit, že jsem zpět v normálním životě,“ uvedla Jánová pro Super.cz s tím, že zatím má stále jet lag a od svého návratu spala jen pár hodin.

Informaci o rozpadu vztahu potvrdil i herec Ladislav Ondřej, který se k tomu rovněž nechtěl více vyjadřovat. Je to prý příliš čerstvé. Ondřeje, jenž se již mnoho let objevuje v seriálu z lékařského prostředí, jsme nedávno mohli vidět ve vojenské 1. MISI, v níž si zahrál slavného fotbalistu trpícího pohlavní nemocí. „Když mi volali kvůli této roli, říkal jsem jim, že jako fotbalista nevypadám a korona taky udělala svoje. Nenechali si to ale vymluvit,“ prozradil herec, který si jako seriálový fotbalista Ryšánek odnesl nepříjemnou vzpomínku v podobě pohlavní choroby z jednoho bujarého večírku.

Jánová a Ondřej plánovali cestu na Bali

Právě při natáčení seriálu 1. MISE, který můžete sledovat každou středu od 20:15 na Primě, se ještě zdálo, že je vše v pořádku. Ladislav dokonce tehdy prozradil, že s Bárou plánují společnou cestu do jeho oblíbené destinace – Bali. „Bára pojede se mnou, ta se už těší, bude tam poprvé,“ nechal se slyšet Ondřej, pro něhož Bali nepředstavuje jen dovolenkový ráj. „My tam máme s kamarádem firmu, podnikáme tam,“ svěřil se Ladislav pro web Prima Ženy.

Oblíbení herci se poprvé potkali v létě na natáčení v Brně a byla z toho láska jako trám. „Je to paradoxní, sice máme spoustu společných známých, ale nikdy jsme se nepotkali osobně. Takže poprvé jsme se viděli v Brně na natáčení, kdy jsme hráli manžele. Zkoušeli jsme to, až jsme to přezkoušeli,“ prozradili tehdy exkluzivně pro Super.cz. Bára byla zamilovaná až po uši, stejně jako Ladislav. Vztah jim ale vydržel jen půl roku a nyní je jasné, že na indonéský ostrov už spolu neodletí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.