Celebrity

21. srpna 2021 06:05

David Laštovka

Simona Stašová má novou lásku a šokuje: Nevěra může vztah oživit!

Mohlo by se zdát, že po třech nevydařených manželstvích herečka Simona Stašová na chlapy tak trochu zanevřela a zvykla si na svůj klid a samotu, opak je ovšem pravdou. Znovu září štěstím a vypadá to, že je zamilovaná až po uši. Kdo je tím vyvoleným?

Herečka Simona Stašová, která letos oslavila šestašedesáté narozeniny, je zářným příkladem toho, že žena zraje jako víno a láska kvete v každém věku. Jak prozradila, sama už není! „Samozřejmě nemůžu být bez mužů. Vždycky je někdo, kdo tu moji ruku drží. Vedle sebe mužskou oporu mám,“ svěřila se herečka.

O koho se jedná, to už ovšem neprozradila. „Víc o tom hovořit nechci. Svěřovat se v mých letech o pozdní lásce mně přijde směšné. Navíc si myslím, že to moje divačky ani nezajímá,“ dodala Stašová, která byla v životě vdaná už třikrát. Prvním manželem byl herec Pavel Trávníček, druhým profesor italštiny a dějin umění Eusebio Ciccotti, s nímž má syna Marka, a třetím herec Pavel Skřípal, se kterým má syna Vojtěcha.

Dodnes se prý nejčastěji vídá se svým italským exmanželem, ke kterému má stále velmi blízko. „Jsme velcí kamarádi, dokonce by se skoro dalo říct, že jednou dne spolu dožijeme, protože ono to tak najednou vypadá, že jsme si zbyli. Je to typ jako můj táta. Je to strašně inteligentní člověk, já jsem vedle něj submisivní. My jsme nikdy vlastně ten dialog nepřerušili, jen já jsem prostě byla rošťák. Ale už zase nejsem,“ naznačila se šibalským úsměvem.

Maminka Jiřina Bohdalová jí dohazovala nápadníky

Že by Eusebio tedy nebyl minulostí? Není právě on její staronovou láskou, kterou zatím jen nechce veřejně přiznat? Rozhodně to není vyloučené. „Já jsem vždycky strašně chtěla Itala. Mám pocit, že jak věřím na ty budoucí a minulé životy, že v minulém životě jsem musela být v Itálii kočkou, se kterou dobře zacházeli, kterou si hýčkali. Zamilovala jsem se do Itala, byli jsme spolu osm let manželé, máme napůl italské dítě, hraju italské hry,“ mrkla okem Simona.

Od chvíle, kdy se jí začali líbit kluci, jí do výběru partnerů mluvila i její maminka, herečka Jiřina Bohdalová. Některé nápadníky jí dokonce sama dohazovala. „Chtěla mi vybrat nějakého hodného a staršího,“ zavzpomínala Stašová.

Pokud patříte mezi její fandy, neměli byste si nechat ujít hvězdně obsazenou komedii Muži v naději, kterou televize Prima vysílá v sobotu od 20:15. Ve filmu režiséra Jiřího Vejdělka, kde si zahrál mimo jiné i Bolek Polívka, Petra Hřebíčková, Vica Kerekes, Jiří Macháček nebo Lukáš Langmajer je nevěra vyobrazena jako recept na šťastné manželství.

„Možná moje odpověď zarazí spoustu žen i mužů, ale já si myslím, že ano, že nevěra může okořenit, a dokonce utužit manželství, ale nesmí se o ní vědět. Dokonce i taková drobná nevěřička, když se udělá s noblesou a neví se o ní, může být tmelitelem dobrého manželství,“ míní Simona Stašová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.