Celebrity

9. února 2022 06:14

Syn Bartošové a Štaidla Artur zdědil po rodičích miliony. Práce se ale nebojí. Čím si vydělává?

Pětadvacetiletý Artur je synem zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla. V životě to neměl jednoduché a osud se s ním nemazlil. V 17 letech přišel o matku a minulý rok i o otce. Po svých rodičích sice zdědil nemalé jmění, ale i tak se práce nebojí. Vystřídal několik pozic a vydělává si v nejrůznějších oborech.

Ačkoliv by Artur už pracovat nemusel, nezalekne se žádné práce a rozhodl se, že si bude vydělávat sám. Tento přístup měl už od raného věku. „Artur začal pracovat brzy, ještě nebyl plnoletý. Už v roce 2012 pomáhal v hotelu Alcron při snídaních,“ sdělil rodinný přítel deníku Blesk. O jeho pracovitosti svědčí také výčet nejrůznějších pracovních pozic, které syn zpěvačky Ivety Bartošové vystřídal, svůj životopis sdílel na sociálních sítích.

Artur studoval soukromou hotelovou školu v Praze a nyní pokračuje v navazujícím studiu na Vysoké škole hotelové. Není proto velkým překvapením, že některé z pracovních pozic odpovídají jeho zaměření. Působil jako číšník v několika hotelech a živil se i jako barman. Jeho další zkušenosti však už nijak s oborem hotelnictví nesouvisely. Pracoval jako správce objektu nebo vedoucí provozu. Jeho otec vlastnil firmu, ve které zastával pozici domovníka a staral se o výtahy, hasicí přístroje či pravidelné kontroly komínů. Mimo to dělal jednatele ve společnosti, která doplňovala obchody s vodními dýmkami a příslušenstvím a zajišťovala catering na akcích. Chvíli to zkoušel i s hudbou a působil v kapele Behind the Mirror, ta se však rozpadla v roce 2018.

Pracovitý milionář

Po smrti své matky Artur zdědil dům v Uhříněvsi, který následně prodal. Další majetek získal po smrti otce Ladislava Štaidla, který vydělával hudbou i podnikáním. Štaidl měl podnikavého ducha, díky kterému se mu jeho statky podařilo několikanásobně zvýšit. Investoval například do nemovitostí a byl také majitelem společnosti PRAGO-TEX, která se zabývá nákupem a prodejem kulturních památek.

Majetek legendárního hudebníka byl po jeho smrti vyčíslen na více než 47,5 milionů korun. Ten se rozdělil mezi jeho čtyři děti – Jiřího, Jana, Karolínu a Artura.

Mimo to získal Artur nejvyšší podíl na všech otcových bankovních účtech a spolu s nevlastními sourozenci získal i autorská práva na jeho skladby. Je tedy vidět, že ačkoliv o peníze nouzi nemá a možná by už nikdy nemusel pracovat, rozhodně nepatří mezi děti, které jen čekají na to, co jim spadne do klína.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.