Celebrity

15. února 2022 10:00

Anna Kopečková

Topmodelka Naomi Campbell poprvé ukázala svou dceru. Její jméno i otce ale dál tají

Poprvé od chvíle, kdy v květnu loňského roku překvapivě oznámila, že se stala matkou, se Naomi Campbell konečně pochlubila fotkou své dcery. A rovnou ve velkém stylu – nechala se s ní zvěčnit na obálku britského módního časopisu Vogue.

Topmodelka, která letos v květnu oslaví 52. narozeniny, slovo stárnutí nejspíš vůbec nezná a pořád vypadá jako bohyně. Alespoň tak ji popisuje fotograf Steven Meisel, který ji nafotil do březnového čísla britského časopisu Vogue. Na jeho obálce má Naomi na sobě černý top a kalhoty – a co je téměř neuvěřitelné, v náručí drží svou malou dceru, kterou dosud před světem tak bedlivě ukrývala.

Holčička je sice obrácená zády, nicméně je jasně vidět její profil. Je to poprvé od chvíle, kdy Campbell v květnu loňského roku oznámila radostnou zprávu, že se v téměř 51 letech stala matkou, a na Instagramu sdílela fotografii svých dlaní, ve kterých svírá malé nožičky. Ke snímku napsala: „Tento malý zázrak si mě vybral za matku. Je mi ctí, že tato duše je v mém životě, a není možné slovy popsat pouto, které k tobě cítím, můj andílku. Není větší lásky.“

Vzorná dcerka supermodelky

Doposud modelka o svém mateřství mlčela a jen se spekulovalo o tom, kdo je otcem dítěte a zda je miminko její nebo ho adoptovala. V rozhovoru pro Vogue nyní konečně prozradila trochu více. „Je to hodná holčička. Dobře spí, téměř nikdy nepláče a bylo mi řečeno, že je na svůj věk velmi bystrá. Hodně se směje. Už skoro mluví. Možná začne i dřív chodit než lézt. A už má šest zubů,“ pochlubila se pokroky své téměř devítiměsíční dcerky, jejíž jméno chce zatím ponechat v tajnosti.

Podrobnosti o tom, jak miminko přišlo na svět, si Naomi také prozatím nechala pro sebe, takže stále zůstává nezodpovězená otázka, zda ho pro modelku neodnosila náhradní matka. Nicméně v rozhovoru Campbell jasně potvrdila, že holčička je její a není adoptovaná. Více o svém mateřství by modelka měla prozradit v knize, kterou se chystá napsat.

Miminko bylo velkým překvapením

Když Naomi v květnu 2021 oznámila bez jakýchkoli podrobností, že má dítě, byl to téměř pro všechny šok. „Mohu spočítat na jedné ruce počet lidí, kteří věděli, že mám dceru,“ řekla Campbell v rozhovoru pro Vogue. „Je tím největším požehnáním, jaké jsem si kdy dokázala představit. Je to to nejlepší, co jsem kdy udělala,“ dodala šťastně.

Naomi také dodala, že stát se mámou pro ni bylo vždy snem a překážkou pro ni nebyl ani její věk. „Vždycky jsem věděla, že jednou budu matkou. Je to ta největší radost, jakou jsem si kdy dokázala představit,“ dodala modelka, která právě prožívá jedno z nejkrásnějších období svého života.

ZDROJ: Vogue

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.