Celebrity

13. října 2021 20:06

Gabriela Kolinová

Vendula Pizingerová je dojatá: Josífek slaví rok. Ukázala něžné rodinné fotky

Je to už rok, co Vendula Pizingerová na svět přivedla syna Josífka. Svému muži tak dala nejkrásnější dárek k narozeninám. Oba Josefové mají totiž stejné datum narození – 13. října. Vendula u této příležitosti zveřejnila fotku těsně po narození a pak snímek, jak vypadá roční Josífek. A prozradila i to, jak říká svému staršímu bratrovi Kubovi.

„Minulý rok jsem dala muži dárek v podobě našeho syna, letos to nějak nemám čím překonat. Ale myslím, že už ani nemusím, zatím je u nás skóre 1:34. Uteklo to jak voda… když už vím alespoň trochu, jak svět pozorovat, tak tohle byla ta nejkrásnější příležitost,“ napsala Vendula na Instagram.

„Pozorovat našeho syna, jak každý den je jiný. Jeho progres. Jeho vztah k nám rodičům! No nebudu se dojímat! Je to úžasný, že nám říká máma a táta a dostáváme od něj mokrou pusu! Kuba je pro něj ba,“ dodala Vendula. Podle ní je Pepíno šťastné stvoření stvoření a svou pozitivní náladu přenáší i na rodiče.

Vendula Pizingerová porodila syna Josefa ve svých 48 letech. I když to na první pohled není vidět, únavu přiznala: „Přiznám se, že bych si občas pospala trošku víc,“ přiznala v pořadu Showtime. Mateřská láska ale Vendulu pozitivně nabíjí.

Jako rodiče jsou Vendula s Josefem velmi akční, v létě například vyrazili obytným vozem do Rumunska, kde zažili i dramatické chvilky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.