Celebrity

14. prosince 2021 15:12

Gabriela Kolinová

Veronika Žilková: Manželé mě podváděli. Když to prasklo, udělala jsem jim to samé

Herečka Veronika Žilková Stropnická má za sebou dvě nevydařená manželství. V knize Dělte dvěma prozradila, co bylo důvodem jejich rozpadu. Jak už to tak bývá, pokaždé šlo o nevěry.

S prvním manželem reklamním režisérem Jiřím Hanychem má dceru Agátu, z druhého s Markem Navrátilem syny Cyrila a Vincenta a z třetího s Martinem Stropnickým dceru Kordulu. Na první dvě manželství herečka Veronika Žilková nevzpomíná příliš v dobrém. „Proč jsem se vdávala třikrát? Protože předchozí manželé mě nechali přijít na jejich nevěry. Nevěry se stanou, ale ta zahýbající strana musí udělat maximum pro to, aby to neprasklo a nezranili svého partnera – partnerku. Nebyla jsem svatá, ale mé úlety byly vždy reakce na bolest z jejich zrady a nikdy nepraskly,“ prozradila herečka.

Veronika Žilková: Neodpouštím, rozvádím se

S kým své manžele podváděla, prozradit nechtěla. „Po jménech nepátrejte, je to už dávno a nikdy se je nedozvíte. To tajemství je součást pravidel nevěr. Můj tatínek, když zahýbal mamince, tak ona vždy s úsměvem řekla: ‚Nic mi nevykládej, já ti to neulehčím.‘ Jsou takové velkorysé ženy, ale já taková nejsem. Neodpouštím. Rozvádím se,“ uvedla Veronika.

Až se svým třetím manželem Martinem Stropnickým je konečně spokojená. „Martin je, doufám, ten pravý. Splňuje ideál muže, který mi nastavil tatínek. Je osobnost, trochu tyran, puntičkář, vychovává mě, opravuje mě a imponuje mi. Martin je první manžel, který obrazně řečeno běhá rychleji než já. Jinak jsem všechny ve svém životě v něčem předbíhala. Měla jsem i pocit, že se to po mně chtělo, že budou mít radost, že jsem v cíli dřív než oni, což byla chyba. To mi máma zapomněla říct. A jestli víte, že je nevěrný? Nevolejte mi, zavěsím,“ prohlásila herečka. Pro ženy má ohledně výběrů partnerů jednu radu. „Najděte si muže, který vás jako ženu zkrotí.“

S Martinem Stropnickým se dvacet let pozorovali

Se Stropnickým se znali dlouhá léta, pomyslná jiskra mezi nimi přeskočila ale až během natáčení pohádky Křesadlo v roce 2004. „My jsme si oba dva řekli, že jsme se vzájemně dvacet let sledovali. Ve třiadvaceti, když jsme se potkali poprvé, tak jsem na něj byla moc. Později mi to přiznal. Velká prsa, velký zadek, hodně a nahlas jsem mluvila, tehdy ho to prý zastrašilo,“ uvedla Veronika.

Dnes prý Stropnický lituje, že se spolu nepoznali dříve. „Mnohokrát už mi řekl, že ho to mrzí, protože bych byla jeho dobrým průvodcem životem. Teď říká, že jsme k sobě patřící dobrodružný pár. Kdybychom žili v době osidlování Ameriky, byli bychom ti, kteří by jeli a osidlovali,“ vylíčila herečka.

Jeden čas v Městských divadlech pražských se dokonce střídali na jednom jevišti a v jedné šatně, ale vůbec se nepotkali. „A po revoluci se na mě šel podívat na Letní shakespearovské slavnosti, když přijel coby velvyslanec do Prahy na prázdniny. Koupil si na mě lístek, to už byli se ženou v rozluce. Vyprávěl mi, že jsem ho pořád zvláštně přitahovala. Absolvoval tehdy celé představení a na konci, když už všichni odešli, na mě čekal ve skoro prázdném hledišti. A já prý vylezla na jeviště, podívala se jeho směrem a řekla: „Miláčku, co ty tady?“ A rozběhla jsme se, minula jsem ho, protože jsem si ho vůbec nevšimla a skočila do náruče někomu za ním. Stál tam můj tehdejší manžel Marek, který šel asi zrovna okolo z hospody,“ prozradila Veronika Žilková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.