zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Veroniku Žilkovou šokoval prezident Miloš Zeman. Co jí řekl o její dceři Agátě?

Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Autor: profimedia Veronika Žilková a Agáta Hanychová
David Laštovka, foto: Profimedia , Vydáno: 08.12.2021
Jako manželka vrcholného politika Martina Stropnického se herečka Veronika Žilková několikrát osobně setkala i s prezidentem Milošem Zemanem. Co jí řekl do očí, jí tehdy vyrazilo dech.

reklama

Kdysi v zábavném televizním pořadu společně s Richardem Genzerem, Michalem Suchánkem a Josefem Cardou Miloše Zemana pravidelně parodovala. Když se provdala za Martina Stropnického, který zamířil do politiky, s hlavou státu se setkala osobně.  

Veronika Žilková: Miloše Zemana jsme pravidelně parodicky dabovali

Poprvé ho na vlastní oči viděla na letišti v Kbelích při velmi smutné události, kdy vojenský speciál z Afghánistánu do vlasti dopravil těla čtyř českých vojáků, které zabil sebevražedný útočník. 

„Člověka, ze kterého jsme si mnoho a mnoho let, když byl ještě premiér, dělali legraci v Tele Tele. Měla jsem ho hodně nakoukaného z televize, protože součástí Tele Tele bylo i zpravodajství, takže jsme často s Michalem Suchánkem vyhledávali zpravodajské záběry, které jsme pak nějak parodicky nadabovali. A když jsem ho tam viděla osobně, při té tragické události, hned mi proletělo hlavou, jak je obrovskej. A druhá myšlenka byla, že ten Geňa ho fakt nedělal špatně. Protože když jsme měli nějakou scénku, kde bylo zapotřebí dělat Zemana, ujal se toho vždycky Richard Genzer,“ popsala v knize Dělte dvěma herečka.

Veronika Žilková se jako manželka vrcholného politika Martina Stropnického se herečka Veronika Žilková několikrát osobně setkala s prezidentem Milošem Zemanem.
Autor: profimedia Veronika Žilková se jako manželka vrcholného politika Martina Stropnického se herečka Veronika Žilková několikrát osobně setkala s prezidentem Milošem Zemanem.

Agátu sleduji v bulváru a držím jí palce, řekl jí Zeman

Při dalším setkání na plese Pražského hradu, kam byli s manželem pozváni, ji prezident zaskočil. „Pozdravili jsme se s ním a on mi řekl: ‚Veroniko, sleduji vaši Agátu v bulváru, držím jí palce, nahánějí ji stejně jako moji dceru.‘ Přišlo mi to lidské, v tu chvíli jsem s ním cítila takové rodičovské spiklenectví. Strašně mě potěšilo, že zná mě, nějakou blonďatou herečku, a ví, která dcera ke mně patří. Taky mě zaujalo, že cítí empatii, že máme divoké holky, kterým nedají novináři pokoj,“ přiblížila Žilková.

Konverzace mezi nimi pokračovala dál. „Pak mi řekl, že by si se mnou rád zatančil, ale tehdy byl po nějakém pádu, snad uklouzl na koberečku. Ale slíbil mi valčík. Uběhl rok, byl další ples, a tehdy se už o mém manželovi mluvilo jako o možném kandidátovi na post prezidenta. Martin tam seděl jako případný rival Miloše Zemana před jeho druhou volbou a Zeman si pro mě přišel. Nezapomněl, co mi před rokem slíbil, nechal zahrát valčík a při něm mi šeptl do ucha. „Toto není valčík na rozloučenou.“ Také mi řekl, že kdybych měla pocit, že mě příliš objímá, tak je to proto, že lehce padá, ať ho držím. Byl velmi vtipný. Tehdy jsem pochopila, že ty volby vyhraje. Byl pro všechny silný soupeř,“ uzavřela herečka. 

Herečka Veronika Žilková Stropnická.

Veronika Žilková šokovala. Čekala dítě s oscarovým režisérem: Potrat byl rozvod s Bohem

Režisér Jiří Menzel si kdysi málem vzal Veroniku Žilkovou.

Veronika Žilková mohla být paní Menzelová. Režisér by si ji vzal, kdyby mu o dítěti řekla

reklama

Související témata: Veronika Žilková , Agáta Hanychová , prezident Miloš Zeman , Miloš Zeman , Martin Stropnický , diplomaté

reklama

Přečtěte si také

reklama