Celebrity

16. prosince 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Veronika Žilková: Můj otec mého muže Martina Stropnického nikdy nepřijal. Co mu vadilo?

Veronika Žilková o nejhorším dárku od Stropnického

Herečka Veronika Žilková odhalila v knize Dělte dvěma velké rodinné tajemství. Její milovaný tatínek, uznávaný flétnista a pedagog Václav Žilka, byl proti tomu, aby se za Martina Stropnického provdala. Co mu na něm tolik vadilo?

Když ho poprvé přišla představit svým rodičům, setkání se změnilo v pořádné fiasko. „Martin kouřil a táta řekl, že kouří jen slaboši. Tátovi také vadilo, že byl ve Vatikánu a rozvedl se. A že sice má rytířský řád od papeže, ale nevěří v Boha. A taky vycítil, že s ním nebudu úplně v bavlnce. Táta hledal pro svoji holčičku, stejně jako já pro Agátu, někoho, kdo ji bude mít hodně rád. Z Martina cítil, že na prvním místě bude mít Martin vždy sám sebe. Poznal to, protože otec byl úplně stejně sebestředný,“ svěřila se herečka Veronika Žilková.

Už od začátku s ním prý začal po chlapsku závodit, což u žádného jejího předchozího manžela nikdy nedělal. „Martin byl pro něho první vážný soupeř. Prožili jsme společné Vánoce, kdy jsme s dětmi hráli koledy, a Martin nás doprovázel na kytaru. Když dohrál, tak se zeptal: ‚Tak co, pane profesore, dobrý?‘ A táta odpověděl: ‚Ano, ale ne od vás. Vy jste rytmicky utíkal a neznáte noty.‘ S tátou nebyl jednoduchý souboj,“ přiznala herečka.

Stropnický otci nepřišel ani na pohřeb

Když otec Žilkové zemřel, Stropnický nepřišel ani na jeho pohřeb. „Měl generálku v divadle. Martin často dává přednost práci před rodinou. Tehdy vedle mě stál nečekaně jeho syn Matěj. Já byla v osmém měsíci těhotenství s Melicharem, o které jsem věděla, že bude nemocný. Nebyla to lehká chvíle. Matěje mám ráda. I když mě mnohokrát „vyfuckoval“, tak se naopak častokrát zachoval, jako že jsme taky jeho rodina. On ctí hodnoty,“ ocenila Veronika Žilková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.