Exkluzivní ukázka z premiéry vtipných Černých vdov: Jaká jsou pravidla falešného truchlení?

Krimiseriál Černé vdovy uvidíte 17. února ve 20.15 na Primě. Podívejte se na exkluzivní ukázku z premiérového dílu Černých vdov, kde si hlavní postavy zahrály Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucia Siposová. Ty se po vraždě svých manželů snaží užívat života a trochu pozapomněly na truchlení. Podívejte se na ukázku.

Osmidílná série Černé vdovy, natočená podle finské předlohy, vám kromě skvělé krimi zápletky předvede i humor. Situacím, v kterých se ocitnou tři hlavní představitelky po delikátní vraždě manželů, se nakonec musí zasmát i ony. Černý humor střídá ten sarkastický a naopak.

Život před výbuchem lodě ale pro Johanu (Jitka Čvančarová), Renatu (Jana Plodková) a Veroniku (Lucia Siposová) moc zábavný nebyl. Jejich příběh začíná ve chvíli, kdy na brněnské přehradě vyhodí do povětří své drahé polovičky, které měly do citlivých gentlemanů opravdu daleko.

VÍCE SE O SERIÁLU ČERNÉ VDOVY MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

Vyšetřování případů se ale na jejich vkus příliš protahuje. Černé vdovy se už nemohou dočkat, až si budou moci svůj nový život konečně užívat. A tak se párkrát stane, že místo truchlení loví milence na seznamkách nebo v autě křepčí na popové songy.

Jak správně truchlit? Podívejte se na exkluzivní scénu krimiseriálu Černé vdovy:

Krimiseriál můžete sledovat na Primě od 17. února v neděli ve 20.15.

POZNEJTE BOLKA POLÍVKU V NOVÉ ROLI BRNĚNSKÉHO VYŠETŘOVATELE OLINA

ZNĚLKU SERIÁLU ČERNÉ VDOVY MÁ NA STAROSTI JITKA ČVANČAROVÁ A JEJÍ HERECKÉ KOLEGYNĚ. POSLECHNĚTE SI JI EXKLUZIVNĚ UŽ TEĎ.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.