Seriály a filmy

3. prosince 2013 10:24

Markéta Zídková

Cesty domů: Pavel Kříž uspává děti příběhem o vlkodlacích. Podívejte se

Pavel Kříž má coby Oskar Čermák v seriálu Cesty domů dvě dcery: Klaudii a Ivetu. A ty je potřeba čas od času dostat na kutě. Obzvlášť když se bojí. Jak? Nejlépe pohádkou o vlkodlakovi. Cesty domů sledujte vždy v pondělí a ve středu ve 20.15 na Primě.

Pavlu Křížovi jsou už role lékařů souzené. Po slavné tetralogii Básníků hraje opět doktora, tentokrát Oskara Čermáka, který díky intimnímu přátelství s alkoholem degradoval z chirurga na patologa.

Patolog Oskar má dvě dcerky – Ivetu a Klaudii, které pozdě večer vzbudil zvonek. A teď je potřeba je uklidnit a dostat zase do limbu.

Ideálně pohádkou, ale Oskar má svébytné vyprávěnky. Ve středu večer uspí své děti pohádkou o vlkodlakovi, který mlsá zmrzlinu. Poslechněte si ji na videu v úvodu článku.

A kdo vzbudil Klaudii s Ivetou, se dozvíte ve středu večer ve 20.15 na Primě v Cestách domů.

Na co dalšího se můžete těšit?

Tenhle díl bude jedno velké usmiřování. Simona se usmíří se Sváťou, najde cestu k Aleně a přestane ji vinit z toho, že kvůli ní Jaryn dostal zápal plic.

Hynek s Valerií přímo vrkají, Dalibor pomáhá Hynkovi. Pořádná porce dojímavé lásky na vás čeká ve středu ve 20.15 na Primě.

Tady se podívejte na fotky:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.