Celebrity

15. října 2022 05:30

David Laštovka

Linda Rybová prozradila tajemství své štíhlé postavy. V minulosti shodila 60 kilo

Herečka Linda Rybová, která v sobotu oslaví 47. narozeniny se pyšní štíhlou postavou. Ne vždy tomu ale tak bylo. Během tří porodů, když přivedla na svět dcery Rozárku a Josefínu a syna Františka, pokaždé přibrala 20 kilogramů. Jak se jí podařilo dostat na svoji původní hmotnost?

Už jako malá holka měla herečka Linda Rybová problém cokoliv sníst. „Když jsem byla dítě, jídlo mě nezajímalo, doslova mě až obtěžovalo. Nepotřebovala jsem to. Jediné, co jsem v té době dokázala pozřít, byl suchý chleba a sklenice mléka,“ svěřila se nedávno během besedy ve městě Chotěboř.

Jak Jakub Prachař zalichotil Lindě Rybové v show Máme rádi Česko?

V dospělosti se pak stala vegetariánkou, což jí vydrželo deset let. Až když s manželem, hercem Davidem Prachařem (63), čekala první dítě, dceru Rozárku, v sedmém měsíci těhotenství začala maso jíst. „Chtěla jsem, aby dítě dostávalo všechno, co potřebuje. No a taky jsem na maso dostala chuť. V každém těhotenství jsem měla šílené hlady. Přibrala jsem pokaždé dvacet kilo a pak vždycky porodila hrozně hubené dítě. No a to maso mi pak nějak zachutnalo,“ prozradila v rozhovoru pro týdeník Téma.

Pokaždé se ale dokázala dostat na svou původní hmotnost. Drastické diety podle ní nejsou cestou, jak shodit nadbytečná kila. Vhodný způsob spatřuje ve správném fungování metabolismu a střídmé a zdravé stravě. A také ve sportování. Ráda chodí běhat, věnuje se cvičení jógy a pilates.

Jako kuchařku ji manžel chválí

Herečka je zastánkyní zdravého životního stylu. Má své pravidelné rituály. Každý den začíná koupelí ve vaně s bohatou voňavou pěnou, kvůli které si neváhá přivstat. Do vody přidává mandlový olej, relaxuje, pije u toho kávu a učí se nové texty. Ve vaně vydrží klidně i půl hodiny.

V kuchyni ráda experimentuje. Baví ji spojovat různé chutě, vaří podle intuice, a jak sama přiznává, většinou jí to vyjde, což oceňuje i její manžel David. „Je mi až divné, že mi všechno pokaždé pochválí. Jedním mě ale zlobí. Z devadesáti procent dnů vařím. On, než jde hrát, nejí – to chápu, mám to taky tak. A když přijde po představení domů, řekne, že se na noc nechce nacpat. S dětmi je to taky složité. Každému dělám něco jiného, protože každý má rád něco jiného. Tedy až na Frantu, ten sní všechno. Někdy si říkám, že než dvě hodiny stát u sporáku, mohla jsem si raději číst knížku,“ popsala s úsměvem Linda Rybová deníku Právo.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.