Co vás dělá šťastnými podle horoskopu? Panny pomoc druhým a Kozorohy těší úspěch

Štěstí je krásná věc, a proto bychom měli hledat radost v maličkostech všedních dní. Každé znamení zvěrokruhu však hledá naplnění v jiných aspektech života. Co dělá šťastnými právě vás?

Beran

Berani mají neuvěřitelnou energii a entuziasmus. Naplňuje je akce, dobrodružství a zážitky. Nedokáží příliš dlouho sedět na jednom místě a potřebují neustále něco zažívat. Právě z toho mají největší radost. Ať už jde o pokoření výzvy, zahájení nového projektu, nebo třeba o adrenalinový zážitek – pak vzplane jejich oheň vášně.

Mohlo by vás zajímat: 4 nejpozitivnější znamení zvěrokruhu. Berani a Lvi jsou věční optimisté

Býk

Býci stojí nohama pevně na zemi, jsou praktičtí a potěšení nachází v jednoduchých životních radostech. Umí si vychutnat dobré jídlo, krásné prostředí, a hlavně dobrou společnost. Štěstí pro ně představují všední maličkosti, Býci dokážou vnímat jejich hloubku.

Blíženci

Blíženci jsou sociální tvorové, kteří nacházejí štěstí v komunikaci s ostatními, v učení se novým věcem a rozmanitosti. Potěší je, když se seznamují s novými lidmi, vedou zajímavé konverzace a zkoumají nejrůznější věci. Mají přirozeně zvědavou povahu a potřebují se rozvíjet.

Rak

Raky nejvíc potěší to, když se mohou starat o druhé. Vnitřní naplnění pociťují, když mohou vytvářet teplo milujícího domova a budovat silné emocionální vazby s ostatními. Štěstí pro ně představují plnohodnotné vztahy, které jsou pro ně mnohdy na celý život.

Čtěte také: 4 znamení zvěrokruhu, kterým je těžké porozumět. Pochopit je dokáže jen málokdo

Lev

Lvi milují pozornost, a to, když mohou nějakým způsobem kreativně vyjádřit sami sebe. Ať už to je prostřednictvím umění, vystupování, nebo předvádění svého talentu. Pociťují štěstí, když mohou sdílet své jedinečné já se zbytkem světa.

Panna

Panny jsou pečlivé a organizované. Štěstí nachází v dokonalosti a pořádku. Naplňuje je, když mohou zlepšovat věci kolem sebe a pomáhat druhým. Potřeby těch, které milují, dokážou postavit vždy i před své vlastní.

Váhy

Váhy milují harmonii a rovnováhu. Štěstí nachází ve vztazích, o které svědomitě pečují. Radost jim dělá, když mohou udělat svět kolem sebe hezčí a v životě potřebují hledat spravedlnost, za kterou bojují.

Štír

Štíři jsou známí svou intenzitou a vášní. Radost jim dělá, když mohou odhalovat tajemství života, odkrývat nejrůznější tajemno a propojovat se skrze mezilidské vztahy na hluboké úrovni.

Střelec

Střelci jsou věční hledači moudrosti a dobrodružství. Štěstí nachází v rozšiřování svých obzorů, ve svém životě potřebují neustálou akci a také změnu. Jakmile si trénují svou mysl a zažívají zážitky, pociťují to pravé naplnění.

Kozoroh

Kozorozi jsou ambiciózní a cílevědomí. Největší radost mají, když se jim podaří dosáhnout jejich předem daných cílů. Štěstí nachází v úspěchu, postavení a ve splněných snech.

Vodnář

Vodnáři jsou nekonvenční myslitelé a vizionáři. Mají radost z toho, když se jim povede nějakým způsobem svou činností přispět společnosti. V životě se snaží spojovat s podobně smýšlejícími lidmi, kteří nachází radost ve stejných ideálech.

Ryby

Ryby jsou snílci, kteří mají dobře rozvinutou intuici a emoce. Naplnění jim přináší umělecké činnosti, ve kterých mohou rozvíjet svou kreativitu a spojení se svým vnitřním já.

Co předpovídají karty na listopad?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.