Proč zrovna oni? Přehrajte si postupová vystoupení 2. semifinále!

Pes chytající frisbee na pláži v Karibiku, zamilovaná dvojčata, gumoví tanečníci a přeměna ošklivého káčátka v sexy dračici. To vše přineslo druhé semifinále show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Připomeňte si ta úspěšnější vystoupení vystoupení druhého semifinále!

V následujícím přehledu vystoupení ze druhého semifinále můžete sami posoudit, kdo z devíti účastníků byl v neděli nejlepší a jestli právem (ne)postoupil.

Nejvíce SMS hlasů od diváků během nedělního přímého přenosu získala Alena Smolíková a její fenka Jerry, které předváděly psí frisbee, pinkání s míčem, panáčkování a další, mezičeskými pejskaři dosud nevídané věci. Na pódiu to navíc při jejich vystoupení vypadalo jako na pláži exotického ostrova. Podívejte se:

Na druhém místě se umístila zpěvačka šansonů Eliška Lüftnerová, která překvapila slušivými rudými šaty se sexy rozparkem. Podívejte se:

Třetí největší počet hlasů od diváků získali dvojčata Peter a Tomáš Szabó. Zahráli a zazpívali zde ve světové premiéře svoji úplně novou písničku. Podívejte se:

Na čtvrtém až pátém místě se umístili taneční skupina The Boyz a tanečník s "kouzelnou hůlkou" Lubomír kábrt. Z těchto dvou účastníků vybírala porota a do finále ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT nakonec poslala sexy tanečníky The Boyz:

Vystoupení Lubomíra Kábrta si vychutnejte zde:

Efektní vystoupení si připravil i kouzelník Magic Alex. Podívejte se!

Opět jsme viděli i dívčí pěveckou skupinu Forsomeone. Podívejte se, jak se jim vystoupení vydařilo:

O stand-up comedy se opět pokusil i Jakub Gulík. Tentokrát zvolil téma Vánoce:

A zatančili opět také Kyrgyzstánci Tumar KR, kteří do svého vystoupení tentokrát zakomponovali příběh:

Postupujícím gratulujeme a všem vystupujícím děkujeme za skvělé výkony!

Celé druhé semifinále i s výroky porotců a moderátorů si můžete přehrát zde:

Velké finále nejpopulárnější talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT můžete sledovat už v neděli 8. prosince od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.