Dáda Patrasová promluvila o tragické smrti rodičů. Nikdy se s ní nevyrovnala

Tragická smrt potkala oba rodiče slavné české herečky a zpěvačky. Velmi otevřenou zpověď o Karlovi a Věře Patrasových nyní poskytla jejich dcera Dagmar Patrasová (66).

Maminku Dagmar Patrasové srazilo v roce 2000 auto a na místě zemřela. Tatínek trpěl Alzheimerovou chorobou a měl nádor na plicích. O oba rodiče přišla Dáda Patrasová tragicky a nečekaně, a jak sama přiznala deníku Blesk, s jejich smrtí se dosud úplně nevyrovnala.

Alkohol jako berlička

Vzhledem k častým zmínkám o možných problémech s alkoholem se v pořadu Kápni božskou! jeden ze čtenářů Dagmar Patrasové zeptal, zda nepoužívá alkohol jako berličku v těžkých životních situacích. „Nevím, zemřeli mi oba rodiče. Maminku zajelo auto, tatínek odešel tři roky po ní. Myslím, že to bylo hodně podpořené stresem a bolestí z odchodu maminky. A ani tehdy jsem si žádnou berličku nebrala,“ odpověděla Patrasová.

Přečtěte si také: Největší lásku mám v muzice, říká Felix Slováček. Seznámení s jinou se ale nebrání

Dáda Patrasová je poměrně aktivní na sociálních sítích a čas od času kromě svých fotek sdílí i vzpomínku. „Moje překrásná maminka mi moc chybí,“ napsala v minulosti.

Už dříve se podělila také o zvláštní předzvěst maminčiny smrti, která se jí zdála ve snu. „Měsíc před tou nešťastnou událostí jsem měla divný sen. Šla jsem po břehu Vltavy v čele průvodu tmavě oděných lidí, uprostřed řeky byla kamenná loď a na ní maminka v šatech. Ale ne v ledajakých, byly z pavučiny. Když jsem se probudila, na hodinách byly 4 hodiny a 52 minut. 12. prosince ve 4:52 ji porazilo auto. Poté mi došlo, že se se mnou loučila,“ vzpomínala podle Blesku Patrasová na nepříjemný zážitek.

V roce 2003, tedy tři roky po smrti maminky, Dádě odešel i milovaný tatínek Karel Patras. Dáda se o něj dlouho snažila pečovat, nakonec už to však vzhledem k jeho stavu nešlo. Dožil tak v pražském hospicu Štrasburk, kam za ním herečka denně docházela. „Dodnes na oba rodiče moc myslím a musím říct, že mi moc chybí,“ dodala.

Podívejte se na Dagmar Patrasovou v 7 pádech Honzy Dědka:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.