Celebrity

18. prosince 2022 16:08

Vanesa Havlíková

Dáda Patrasová vycouvává z rozvodu. Tvrdí, že nyní začala mít o Felixe vážné obavy

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (66) s manželem Felixem Slováčkem (79) neprožívají příliš klidné předvánoční období. Hudebník o své ženě tvrdí, že je nesvéprávná a potřebuje zavřít v léčebně. Ona zase hlásá, že je Felix vážně nemocný a v tomto případě nepomůže ani rozvod, se kterým si byla ještě před pár dny téměř jistá.

Dagmar Patrasové po čtyřiceti letech společného manželství s Felixem Slováčkem došla trpělivost a kvůli neustálému ponižování ze strany svého muže si myslela, že vše už nadobro vyřeší rozvodem. Nyní je ale velmi v šoku, co o ní manžel říká médiím a myslí si, že rozvod v tomto případě není řešením.

„Myslela jsem, že to vyřeším po čtyřiceti letech rozvodem, ale mám pocit, že je Felix vážně nemocný, a přece ho nemůžu opustit a nechat napospas,“ svěřila se Dáda Patrasová (66) pro deník Aha!.

To, že její muž prohlašuje, že ji zbaví svéprávnosti se Dagmar dotklo a velmi jí to bolí. V poslední době ale herečka pozoruje na manželovi podivné změny chování.

Místo poklidných svátků, peklo

„Jednu chvíli je jako milius, a pak na mě zase strašně křičí,“ popisuje Patrasová, jak to chodí u nich doma. „Buzeruje mě s vypraným prádlem na půdě, vzal si klíč od kanceláře a nechce ho vrátit na věšák. Co tím sleduje? Nebo ho někdo proti mně navádí?,“ dodává s tím, že si občas dá skleničku vína, ale to přece není důvod, aby ji manžel nechal zbavit svéprávnosti.

„Je to opravdu hrozné, a to jsem ho tolik milovala. Všichni mě zrazovali a já je neposlechla,“ postěžovala si Dagmar. Teď mi dělá ze života peklo. Byl totiž zvyklý, že jsem ho celý život poslouchala,“ dodává Dáda a v koutku duše vzpomíná, jak to bylo s tatínkem, když bojoval s Alzheimerovou nemocí a ona o něj pečovala. Z dobráka byl najednou agresor.

Dagmar Patrasová uvažovala o rozvodu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.