Celebrity

9. března 2023 11:55

Josef Šťastna

Dagmar Patrasová pobyt v léčebně odmítla. Rodina má svázané ruce, hrozí revers

Dagmar Patrasová vysvětluje, jak to bylo s údajným alkoholem na dovolené

Znovu se výrazně mluví o herečce Dagmar Patrasové (66) s tím, že není schopná svědomitě řídit svůj život a plnit pracovní povinnosti. Její manžel Felix Slováček (79) v minulosti opakovaně uvedl, že nejlepší by bylo, kdyby jeho manželka nastoupila na léčení. To je přání, které je ale velice složité realizovat.

Pokud má člověk nějaký problém, tak si musí přiznat, že ho opravdu má. Pokud problémy vidí jen jeho okolí, ale on sám si myslí, že všechno je v pořádku, je cesta k nápravě složitá. To si uvědomuje také rodina herečky Dagmar Patrasové, o které se v posledních dnech znovu hodně mluví v souvislosti s její životosprávou.

V prosinci minulého roku se Felix Slováček nechal opakovaně slyšet, že si už dlouho uvědomuje, že jeho manželka má problém. Byl přesvědčený, že Dádu Patrasovou zachrání jen nástup do léčebny.

„Vždyť ona je úplně nesoběstačná. Už někdy neví, zda je den, či noc. Je nejvyšší čas ji léčit. Nemluví, jen kouká. Dáda je teď dva dny střízlivá, tak střílí (ve smyslu poskytuje informace novinářům, pozn. redakce). Vydrží ale nepít jen krátce, zase do toho spadne. To já už nevydržím a už ji nechám odvézt na léčení,“ sdělil Felix Slováček deníku Blesk na konci roku 2022. Později dodal, že má o manželku velký strach.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT: Jak dnes vypadá a žije Michal Penk?

„Jestliže nebude zbavena svéprávnosti, pokud proti své vůli nepodstoupí léčbu, tak umře. Prostě umře. Je mi to strašně líto, že to tak musím říct, ale tak to je. Nevím, co mám dělat v tomhle okamžiku. Musím na to zbavení svéprávnosti asi sehnat nějakého právníka. Já vážně nevím,“ dodal zoufalý Slováček pro eXtra.cz s tím, že Dáda si žádný problém neuvědomuje a tvrdí, že její přístup k životu je zcela v normě.

Jak Patrasová vysvětlila autonehodu:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Je možné zbavit Patrasovou svéprávnosti?

Blíží se polovina března a situace kolem oblíbené herečky se nelepší. Patrasová se na veřejnosti objevuje sporadicky, když ale mezi lidi vyrazí, bývá z toho většinou pozdvižení. Podle informací webu Prima Ženy už ale rodina rezignovala na snahu dostat Dádu na léčení.

„Ona dobrovolně na léčení nikdy nepůjde, protože si nic neuvědomuje. Nemyslím si, že se někomu z rodiny podaří ji přemluvit. To by šlo asi jen silou. Ale ani k tomu žádné pokusy nebudou, ono to nejde, rodina ví, že by stejně podepsala revers a odešla,“ vysvětlil pro Prima Ženy člověk, který je se situací v rodině Dagmar Patrasové seznámen.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.