Celebrity

25. prosince 2022 19:32

Eliška Reiglová

Michal Penk poděkoval fanouškům za přízeň. Ve videu ukázal nový kudrnatý účes

Zpěvák a skladatel Michal Penk (54) patřil v 80. letech mezi hudební ikony a byl také idolem ženských srdcí. Jeho kariéra ale vzala za své v 90. letech, kdy propadl těžké závislosti na drogách. Nyní se prostřednictvím Instagramu ukázal fanouškům a předvedl delší kudrnaté vlasy.

V 80. a částečně i 90. letech byl Michal Penk velkou hudební hvězdou, které nejen fanoušci předpovídali v oboru zářnou budoucnost. Do slibně rozjeté kariéry ale zasáhla drogová závislost, které zpěvák propadl kvůli frustraci ze showbyznysu i kvůli rozchodu s matkou svého syna. Vzor si navíc vzal i z tehdy ikonických hudebníků.

„Člověk v tom nevidí ten konec a to, že například Jim Morrison byl už v sedmadvaceti letech po smrti. Vidí v tom v tu chvíli spíše to neskutečné hrdinství,“ řekl Michal Penk, dnes už závislosti na drogách zbavený, v rozhovoru pro portál iDnes.cz.

Nový vzhled

Přestože kariérně se už Michal Penk ze svého pádu zcela nevzpamatoval, koncem 20. století byl takovým idolem, že ti největší fanoušci jsou mu dodnes věrní. Právě těm na Instagram natočil video, kde poděkoval za přízeň, kterou stále pociťuje.

Na hudebníkovi je vidět, že se mu aktuálně daří dobře. Delší vlasy pro něj byly v podstatě charakteristické už v minulosti, ale nyní na záběrech ukázal ještě o něco málo delší, ale především kudrnatější účes, který mu sluší.

Touha pomáhat

Michal Penk se stále věnuje hudbě, v jisté době ale uvažoval, že nebude publikum jen bavit. Přemýšlel nad tím, že se vrhne na přednášky, ve kterých by upozorňoval na důležitost drogové prevence a na nichž by hovořil o vlastních zkušenostech.

„Obával jsem se však toho, že bych mohl v někom vyvolat natolik velké sympatie, že by to v něm jednoho dne vyklíčilo tak, že by naopak šel a něco si koupil,“ vysvětlil zpěvák, proč nakonec tento svůj záměr neuskutečnil.

Sdílejte článek
Štítky Instagram kariéra účes drogová závislost Michal Penk

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.