Celebrity

3. listopadu 2022 14:14

redakce Prima Ženy

Hvězda Pobřežní hlídky po dvou letech na veřejnosti. Krásnou Yasmine zničil kokain

Americká herečka Yasmine Bleeth (54) patřila ve druhé polovině 90. let k největším seriálovým hvězdám. Obrovskou popularitu jí přinesly červené plavky, které oblékala v seriálu Pobřežní hlídka. Se slávou ale přišlo také pokušení v podobě drog, což Yasmine neustála.

Jako pohledná plavčice Caroline vstupovala do snů mužů na celém světě. Někteří snili o tom, že by se topili a z rozbouřených mořských vln by je vytahovala právě Yasmine Bleeth. Nakonec ale pomoc potřebovala sama americká herečka, začala se totiž topit v drogovém bahně.

Slávu vyměnila za kokain

„Můj pád do hlubin začal v roce 1997, když jsem skončila v Pobřežní hlídce. Dlouho jsem neviděla, nebo spíš nechtěla vidět, jak mě drogy ničí. Sjížděla jsem se tak, že jsem nespala třeba pět dnů v kuse,“ popsala pro magazín People s tím, že hlavně kokain se stal jejím denním chlebem.

Americká televizní hvězda musela nastoupit na léčení a teprve v roce 2003 světu ohlásila, že je z nejhoršího venku. Pořád ale nemá vyhráno. Herečka například nechodí do společnosti, protože se snaží držet dál od světa, který ji kdysi tolik fascinoval i ničil.

„Vyhýbání se drogám je každodenní součástí mého života,“ dodala otevřeně žena, jejíž nejnovější snímky zveřejnil Daily Mail. Yasmine se podařilo vyfotit, když šla na procházku se psem.

Podívejte se také, jak žije Britney Spears:

Bývalá modelka se objevila v 72 epizodách pobřežní hlídky, mezi její kolegy patřila Pamela Andreson, Carmen Elektra či David Hasselhoff.

Na samé dno svého soukromého života se Yasmine Bleeth dostala v roce 2001, kdy pod vlivem drog způsobila dopravní nehodu. Policisté u ní tehdy našli 20 gramů. Představitelka plavčice Caroline dostala trest v podobě veřejných prací a musela nastoupit odvykací léčbu. Od té doby se fotografům i fanouškům vyhýbá.

Sdílejte článek
Štítky drogy kokain Los Angeles herec David Hasselhoff Pamela Anderson Pobřežní hlídka Yasmine Bleeth

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.