Celebrity

1. července 2022 06:00

Vanesa Havlíková

Sexy idol Pamela Anderson slaví 55: Od silikonů až k neotřelé eleganci

Dokonalý obličej, nádherné tělo a bujarý dekolt. Pamela Anderson měla vše, po čem muži v době její největší slávy toužili. Hvězda, kterou většina z nás může znát ze slavného seriálu Pobřežní hlídka, slaví své 55. narozeniny a stále vypadá opravdu úžasně.

Kanadsko-americká herečka Pamela Anderson nikdy neplánovala, že se stane modelkou ani herečkou, její krása ale oslnila každého, kdo půvabnou ženu měl možnost poznat. Už ve svých 22 letech tak měla kariéru velmi dobře našlápnutou.

Úspěch díky reklamě na pivo

Světový úspěch této sexy ikony byl jednou velkou náhodou, nepocházela totiž z nijak zámožné rodiny, která by jí vyšlapala cestu. Otec pracoval jako hutník a matka byla servírkou v restauraci. V roce 1989 šla Pamela na zápas v americkém fotbalu, kde jeden z kameramanů uviděl její tvář v hledišti, zabral ji – a v tu chvíli byla na velké obrazovce. Tam si jí všimli pracovníci velké firmy, díky kterým dostala příležitost zahrát si v reklamě na pivo. Tím začala její úspěšná kariéra.

Krátce po svém prvním úspěchu se objevila na titulní stránce známého pánského magazínu Playboy, v kterém během svého života byla na první stránce hned třináctkrát. Poté už má většina lidí Pamelu zapsanou v paměti především jako představitelku dokonalé C. J. Parker v seriálu Pobřežní hlídka. V té době ji zbožňovaly miliony mužů a po skončení seriálu tomu nebylo jinak. Pamela je i nyní opravdová sexbomba a spousta žen po celém světě ji má za vzor krásy.

Stárnutí jí prospívá

Stárnutí je přirozené a spravedlivé, nikdo z nás se mu nevyhne a ne u každého platí, že stárne zrovna do krásy. V případě Pamely tomu tak ale opravdu je a sexy modelka ve svých 55 letech vypadá lépe než kdy jindy. Na svých sociálních sítích hojně sdílí žhavé fotografie ve spodním prádle a fanoušci jsou z ní stále doslova unešení.

Neúspěšné manželství

Co se týče partnerů, tak svým vášnivým partnerským životem herečka často plnila stránky novin. Zejména manželstvím s Tommym Lee (59), se kterým má Anderson dva syny Brandona Thomase (26) a Dylana Lee (24). Přestože byl vztah dlouhou dobu v očích veřejnosti zcela dokonalý a několikrát se k sobě dvojice během let znovu vrátila, společné cesty se beztak po několika letech definitivně rozešly. Po rozvodu s Leem si playmate prožila krátký románek s modelem Marcusem Schenkenbergem (53), aby se později mohla vrhnout do náruče dalšího rockového zpěváka Kida Rocka (51), kterého pojala za manžela a zanedlouho se s ním rozvedla.

I známá herečka Kristýna Hrušínská si vyzkoušela focení pro Playboy

S posledním manželem Rickem Salomonem (54) vstoupila do manželství v roce 2007 a o rok později se s ním opětně rozešla. Nicméně herečka je známá tím, že se k mužům ráda vrací, a i s tímto partnerem se dala opět dohromady. Slepovaný vztah znovu nevydržel a dračice po tomto vztahu začala spíše randit než hledat toho osudového muže. Poslední její vztah byl s fotbalovým obráncem marockého původu Adilem Ramim (36), který byl o 20 let mladší než Pamela, i s tímto pohledným fotbalistou však Pamela oznámila rozchod.

Sdílejte článek
Štítky silikon manželství krása narozeniny vztah elegance Playmate manželé herec jubileum Pobřežní hlídka Pamela Andersonová Tommy Lee Brandon Thomas

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.