Tajemství dokonalého spodního prádla: Podle čeho si ho vybírají sebevědomé ženy?

Je dokázáno mnoha různými průzkumy, že hezké spodní prádlo ženám zvyšuje sebevědomí. Musí ale dobře sedět, žena se v něm musí cítit pohodlně, a také musí její postavě lichotit. Jinak může mít i sebekrásnější prádlo přesně opačný efekt.

Sebevědomí by měla žena vyzařovat sama a pokud jí chybí, žádné spodní prádlo jej nenahradí. Pravda ale je, že pokud máte prádlo, které je hezké a ve kterém se cítíte příjemně, vaše sebevědomí rázem stoupne ještě o něco výš. Podle čeho si tedy vybírat to správné spodní prádlo? Stačí dodržovat tyto čtyři kroky:

1. Vyhoďte všechno, co vám snižuje sebedůvěru

Spodní prádlo není většinu času vidět, a tak překvapivě často patří k té části šatníku, která je nejvíce opomíjená a je v nejhorším stavu. Většina žen také vlastní dva typy prádla: obyčejné, například na dny strávené doma, a to lepší. V zájmu vašeho vlastního sebevědomí to ale nedělejte a raději se rovnou zbavte všeho, v čem byste se bála svléknout třeba jen před lékařem, natož před někým mnohem důležitějším.

2. Nelžete sama sobě

Přestaňte si říkat věci typu: Tady se mi to sice trochu zařezává, ale pod širokou sukní to nebude vidět. Ta krajka trochu škrábe, ale třeba si zvyknu. Třeba důsledným cvičením zpevním zadek, a pak mi ta tanga budou slušet. Nejen, že se to pravděpodobně nestane, protože tanga sluší opravdu jen málokomu, ale ještě navíc se tyto malé lži postarají o to, že nepadnoucí prádlo budete nosit dál a celý den, kdy ho máte na sobě, se budete cítit trochu divně a budete se zbytečně hlídat. Všechno musí být stoprocentní. I spodní prádlo. To znamená, že musí být nejen z kvalitního materiálu, ale hlavně vám musí dokonale sedět. Správná velikost podprsenky a propracovaný střih jsou základem,“ zdůrazňuje Markéta Jiráčková, obchodní ředitelka českého výrobce dámského spodního prádla TIMO.

JAK VYBÍRAT SPODNÍ PRÁDLO? PODLE TYPU VAŠEHO POZADÍ

3. Je třeba být dospělá

„Jak už jsme zmínili, krásné prádlo by mělo být i pohodlné, a právě na komfort byste za žádnou cenu neměla rezignovat, dokonce ani tehdy, když si vybíráte sexy prádlo,“ říká brand managerka z Astratex.cz Denisa Jandová a dodává: „Nemusí být veškerý váš arzenál z krajek, nicméně i pohodlné kalhotky mohou dobře vypadat.“ Místo barevného a možná trochu infantilního prádla si tedy pořiďte klidně bavlněné, ale hezky střižené kalhotky. A nebojte se ani zmíněných krajek - i ty se dnes vyrábí z velmi příjemných materiálů.

4. Nešetřete na sobě

Šetřit na spodním prádle se nevyplácí. Levné prádlo = horší zpracování a použití levnějších materiálů. Jednorázově tudíž ušetříte, ale v dlouhodobém horizontu je tomu naopak. Proto si raději našetřete a kupte si kvalitní prádlo, které vám skvěle sedí a dlouho vydrží.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.