Celebrity

26. března 2023 05:30

Eliška Reiglová

Největší lásku mám v muzice, říká Felix Slováček. Seznámení s jinou se ale nebrání

Vyložené karty Helen Stanku s Felixem Slováčkem

Výtvarnice Lucie Gelemová (40) prožívá poměrně klidné období a bouřlivý rozchod s hudebníkem Felixem Slováčkem (79) je pro ni minulostí. Nezastírá navíc, že už si našla novou lásku. Její expartner si nechal vyložit budoucnost slavnou kartářkou Helen Stanku a na to konto přiznal, že ač jeho největší láskou je hudba, jiné by se nebránil. Bude i on brzy s někým jiným?

Felix Slováček, ač stále ženatý s Dagmar Patrasovou (66), udržoval několikaletý vztah s výtvarnicí Lucií Gelemovou. Ten skončil bouřlivým rozchodem, po kterém se zdálo velmi nepravděpodobné, že by spolu expartneři ještě někdy prohodili slovo. Nyní je ale všemu jinak a sama Gelemová přiznává, že je hudebníkovi za ledacos vděčná.

„Nikdy jsem nezastírala, že bez Felixe by mé jméno nikdo neznal. Přestěhovala jsem se do Prahy kvůli studiu na soukromé umělecké škole, kterou jsem si hradila sama, a současně s tím jsem se seznámila i s Felixem,“ prozradila Gelemová v pořadu Showtime.

Čtěte také: Bez Felixe by mě nikdo neznal, přiznává Lucie Gelemová. Pochlubila se novým vztahem

Mezi Gelemovou a Slováčkem došlo ke smíru a vztahy mezi nimi jsou opět přátelské. Co se týká nového partnera, výtvarnice nezastírá, že po jejím boku skutečně jeden je. Detaily ovšem neprozradila. „Nejsem tady sama a jsem spokojená,“ řekla. I Slováčkovi se přitom může začít v milostné oblasti dařit.

Jasný výklad lásky

Slavná kartářka Helen Stanku vyložila Slováčkovi budoucnost i v oblasti lásky a otevřela tím téma, které on sám od rozchodu s výtvarnicí do té doby neřešil. Nová láska mu podle karet může do života přijít, záleží ale také na tom, jaký přístup k ní bude mít on sám. A zdá se, že ten bude pozitivní.

Čtěte také: Vyložené karty Helen Stanku: Předtucha zachránila Slováčkovi život, co ho čeká dál?

„Samozřejmě mám největší lásku v muzice, ale nebránil bych se tomu, poznat ještě nějakou jinou. Kdyby člověk nebyl otevřený tomu, tak čemu ještě?“ zeptal se slavný hudebník, který dobře ví, jak učarovat krásným dámám. Prozradil také, že ke své bývalé partnerce nechová žádnou zášť.

„My si s Lucií maximálně zatelefonujeme a ptáme se, jak se máme, jinak se ale nepotkáváme. Nepřistoupil bych na to, že bych s někým přestal mluvit. Kdybych neměl koncert, šel bych se podívat na Luciinu vernisáž,“ dodal upřímně.

Sdílejte článek
Štítky láska budoucnost vztah Felix Slováček Lucie Gelemová Dagmar Patrasová kartářka Helen Stanku Vyložené karty Helen Stanku

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.