Celebrity

12. prosince 2022 17:35

Vanesa Havlíková

Dalibor Gondík o své údajné homosexualitě: Manželka o tom ví, ujala se mě

7 pádů Honzy Dědka (48) - upoutávka

Dalibor Gondík (52) je známý český moderátor, zpěvák i bavič. Během oblíbené talkshow vedl s moderátorem Honzou Dědkem dlouhou diskusi na téma jeho údajné homosexuality. Svěřil se, jaké životní problémy musí denně řešit a prozradil i netradiční název jeho kapely.

Dalibor Gondík se ve svém životě věnuje spoustě činnostem. Jednou z nich je například herectví a zpěv, na které má za svůj život opravdu vtipné vzpomínky. Muzikál Stvoření světa, ve kterém byl zcela nahý, mu zůstane v paměti bezpochyby navždy.

„Bylo to šílený, strašně jsem se styděl. Byly tam scény u moře, které jsme točili v Bulharsku společně s Radkou Stupkovou (60). Moře mělo tehdy 12 stupňů a my byli nazí a dělali jsme zamilovanou dvojici. Já byl modrý, ona fialová a my dělali, jak je to romantické a krásné. Do toho jsem byl na pokoji s Pavlem Vítkem (60), který tam v deset ráno rozesmátý s kávičkou: ‚Tak co, už máte natočeno?‘ Nenáviděli jsme ho. Ale kde jinde před rokem 89 točit romantické scény u moře?“ vzpomíná Dalibor Gondík na muzikál, v němž odhodil veškeré zábrany.

„Letěli jsme tam letadlem, které bylo v té době už hodně zastaralé, bylo tak padesát let po smrti a já se opravdu bál. V tom letadle byla pouze posádka a já společně s Pavlem Vítkem. Já ve svých sedmnácti letech neměl žádné zkušenosti s lítáním. Strašně jsem se bál. Pavel Vítek tam usnul a já si škrábal kolena a celou dobu jsem měl v hlavě myšlenku, že to letadlo spadne, zabijeme se a nikdo nás nebude hledat. Říkal jsem si, proč mám svůj sedmnáctiletý život skončit v náručí Pavla Vítka někde v nějakém křoví, kam zahučíme,“ svěřuje se s humorem sobě vlastním herec se svou děsivou vzpomínkou, na kterou mu Honza Dědek odvětí, že má Dalibor opravdu strašnou představivost.

Homosexualita zprvu nemusí být zdaleka zřejmá

O tom, že je Pavel Vítek homosexuál, tehdy Dalibor ale nevěděl. „Počkej, to já jsem o něm tenkrát nevěděl. Byl to můj výborný kamarád, zpěvák. Zpíval s Yvettou Blanarovičovou (59). Myslím, že ani on to tenkrát ještě nevěděl, vždyť byl chvíli i ženatý,“ odpovídá Gondík Dědkovi, který si stojí za názorem, že coming out může přece přijít kdykoliv.

„Jednou jsem takhle přišel domů a byl jsem takový veselý a rozjitřený. Protože do mě opět hučel nějaký chlap, což se mi stává celkem běžně. Mám to od malička zřejmě napsané na čele. Přišel jsem tehdy domů a do tmy ložnice říkám manželce: Markét, já jsem asi teplej. A tam se ozvalo: Já vím,“ vypráví Dalibor v 7 pádech Honzy Dědka, vysílaných v úterý večer na Primě.

Dalibor na sobě homosexualitu sice nepozoruje, ale jeho okolí ano

Honza Dědek neváhá a Dalibora se zeptá, odkdy si myslí, že o jeho údajné homosexualitě manželka, s níž má již dvaadvacetiletého syna, ví. „Myslím si, že ona to ví od začátku. Ona se mě asi ujala. Viděla, že jsem zoufalý, že právě nejrůznější kolegové… No takhle to je, ale já za to vážně nemůžu. Mně muži od puberty vysvětlují, že jen muž může vědět, co muž potřebuje. Že žena to přece nemůže vědět,“ odpovídá Gondík na otázku moderátora s tím, že na sobě homosexualitu opravdu nepozoruje.

Životní problémy řeší Dalibor Gondík dennodenně

„Já mám samé životní problémy. Musím si například pořád mýt ruce. Jak nejsou umyté, necítím se dobře. Už teď to není dobrý, už jsem tu na něco sahal. Jsem ti říkal, že nejsem vhodný do tohoto pořadu. Jak říká moje sestra: Nežereš maso, nerozumíš vtipu,“ říká na závěr Dalibor, který je mimo jiné i součástí hudební kapely Pink Swing, ve které hraje na bicí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.