Celebrity

20. listopadu 2022 07:30

Josef Šťastna

Adéla Gondíková vzala do společnosti dospělou dceru. Okouzlující Nela mámu nezapře

Mnozí pánové během slavnostního večera přemítali, která kamarádka doprovodila Adélu Gondíkovou (49) na vyhlašování ankety Český slavík. Společnost herečce přitom dělala osmnáctiletá dcera Nela, již má s hudebníkem Ondřejem Brouskem (41).

Nela Brousková vyrazila do společnosti jako čerstvá „osmnáctka“, takže bylo jasné, že si večírek může užít na plné pecky. Dcera Adély Gondíkové ale přiznala, že je zvyklá držet se trochu zpátky.

Podívejte se, jak Adéla Gondíková zářila v Inkognitu:

Okouzlující Nela zatím chodila do společnosti jen sporadicky, nedávno ale byla s nevlastními sestrami Julií a Terezou podpořit Jiřího Langmajera (56) na premiéře filmu Po čem muži touží 2. Adéla Gondíková se netají tím, že je ráda, jak skvěle Nela s jejím životním partnerem vychází.

Nela přítomným novinářům sdělila, že si sice akci vedle maminky opravdu užila, žádná lvice pražských večírků se z ní ale určitě nestane. „Jsem hrozně velký trémista,“ vysvětlila s upřímnosti v hlase webu Super.cz.

Právě Nela byla své mamince velkou oporou, když od rodiny odešel muzikant Ondřej Brousek. Ten se zakoukal do kolegyně z divadla Anny Remkové (42) a začal s ní žít. Herečku a dceru kosmonauta Vladimíra Remka (74) si vzal v září roku 2011.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.