Celebrity

31. července 2022 06:05

Vanesa Havlíková

Dana Morávková o intimnostech a seznámení s manželem: Byla jsem velmi opožděná

Herečka Dana Morávková (50) se během letního rozhovoru s Honzou Dědkem rozpovídala o svých prvních intimnostech, pověrčivosti a popsala také seznámení se svým mužem Petrem Maláskem (58).

Daně Morávkové se stále daří jak v profesním, tak v osobním životě. Se svým manželem hudebníkem Petrem Maláskem nedávno oslavila čtvrt století od svatby a zamilovaní jsou stále.

Do postele se dostala později

Herečka se nijak netají tím, že v oblasti erotiky byla vždycky trošku pozadu. „Já jsem byla velmi opožděná, ale já to ráda přiznávám. Dělala jsem krasobruslení, vstávala jsem každý den v pět ráno a večer dělala gymnastiku a balet. Tak jsem se do postele dostala později. Když mi maminka dala knížku Děvčátka, na slovíčko, bylo mi osmnáct,“ prozrazuje Dana Morávková, která vždy snila o tom být herečkou.

„Pamatuju si, jak jsem šla poprvé k dámskému lékaři, pan doktor vyplňoval kartu a ptal se: Jméno, věk, adresa… A pak řekl: styk? A já vstala. A když jsem tam poprvé v šestnácti vlezla, byla jsem v punčocháčích. Ale dohonila jsem to, taky jsem se vdala. Vdávala jsem se v pětadvaceti a v šestadvaceti jsem porodila syna,“ vyprávěla pobaveně herečka Honzovi Dědkovi v Pohádkových 7 pádech na zámku Blatná.

Plyšák místo manžela

Krasobruslení jí do života přivedlo nejen dril, ale i pověrčivost a talismany. „Jsem pověrčivá, když potkám hezkého kominíka, tak na něj skočím. Ale když jsem byla krasobruslařka, všechny jsme měly mončičáky. Tenkrát ho ale bylo těžké sehnat. Ten můj putoval až z Maďarska a dostala jsem ho od Ježíška až ve čtrnácti. Objednala jsem si ho jako malá, ale nepřišel, vždyť tady nic nebylo. Mám ho dodnes, ale nespí s námi v posteli. Ale když manžel odjede na zájezd, tak tam někdy spí, ale Petr to neví,“ směje se Dana Morávková, která s manželem Petrem Maláskem oslavila už čtvrt století společného života.

Nejvíce společného času strávili jinak velmi vytížení umělci v lockdownu, který herečku donutil postavit se k plotně. „My jsme se s Petrem potkali při práci na muzikálu Kabaret. A mysleli jsme si, že v divadle to nikdo neví, ale všichni to věděli, že jsme zamilovaní. A když jsme se brali na Vyšehradě, pozvala jsem kolegy z divadla, mezi nimi byl i Petr Čtvrtníček, a ten přišel, dal mi obálku a zmizel. A když jsem tu obálku otevřela, stálo v ní: Máte tady bombu,“ vzpomíná Dana Morávková. Celý rozhovor sledujte v Pohádkových 7 pádech Honzy Dědka na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.