Toužíte po miminku? 5 věcí, které mohou vaši snahu (po)kazit

Chtěli byste se stát rodiči a pečovat o roztomilé miminko? Tak hurá do toho! Co je pro to třeba udělat, jistě víte. Ne vždy je ale správná „konstelace hvězd“ a ne vše jde podle plánu. Při intimních chvilkách, které jsou pro vás při vznikání nového života zásadní, se totiž může ledacos pokazit.

Rušivý element

Vše jste si pečlivě naplánovali, aby se rozhodně nemohlo stát nic neočekávaného, když spolu jdete zalehnout do manželské postele. Jedno dítě po jídle uspané a to druhé díky tomu možná vznikne. Jak už to tak ale bývá, když se něco sáhodlouze plánuje, nakonec to nevyjde. Za kňourání potomka, který se probudil, protože jste „moc nahlas“ položili sklenici s vodou k posteli na noční stolek, intimní atmosféra asi jen tak nevznikne. Tak možná příště…

Proklatá nemoc

Bacily si nevybírají. A rozhodně je nezajímá to, že jste zrovna v módu plození potomků. A navíc u pánů tvorstva dokáže vše zkomplikovat pouhá rýmička! Co na tom, že je žena připravená s ovulačním kalendářem v ruce, s dokonalou bazální teplotou a nadopovaná kyselinou listovou s aktivními foláty pro ten nejlepší účinek? V tomto případě má prostě přednost čaj s citronem nebo mokrý hadr na hlavu a klid na lůžku.

Na pokraji vyčerpání

Zplodit dítě v dnešní době není vůbec jednoduché. Nejenom že je mnohdy problém na straně ženy, i mužům se velmi rychle snižuje počet spermií. Je tedy třeba být velmi zodpovědný. To ale může také způsobit to, že se muž jako rozsévač semene začne cítit pouze jako zásobník spermií. Romantika se tak může velmi rychle vypařit. A co si budeme povídat, bez trochy vášně to přece nejde.

Nečekaný host

Ne vždy platí známé pořekadlo „Host do domu, Bůh do domu". Zvlášť ve chvíli, kdy jde o nečekanou návštěvu, která zazvoní u dveří právě ve chvíli, kdy jste s manželem v tom nejlepším. V tu ránu je veškerá intimita v tahu a potenciální mimčo si zkrátka bude muset počkat, až nečekaná návštěva odejde a nechá budoucí rodiče chvíli v klidu.

Pes na čumendě

Pejskaři to jistě znají. Konečně nastala ta chvíle, kdy se páníček s paničkou můžou věnovat jen sami sobě. To se ale nemusí líbit čtyřnohému spolubydlícímu. Nebo že by se mu to líbilo až moc? Při intimních chvílích totiž nestydatě zírá přímo na věc! A co víc? Snaží se dostat mokrým čumákem co nejblíže. To jsou zkrátka domácí mazlíčci. Těm nesmí uniknout opravdu nic.

-jk-

Mohlo by vás taky zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.