PRIMA HUBNUTÍ: Přepadovka Ivy! Jde tvrdě za svým cílem zhubnout

Iva je jedna ze dvou účastnic naší Reality show PRIMA HUBNUTÍ a její cíl je zhubnout 5 kilogramů do konce naší soutěže. Po měsíci jejího snažení už nemáme pochyb, že to dokáže.

Mladá učitelka Iva teď shazuje kila, která jsou zčásti způsobená neaktivním způsobem života, ale i velmi stresujícím zaměstnáním - učí děti s poruchou chování. Stres přestala zajídat a začala se místo toho aktivně hýbat. Cítí se lépe a přebytečné centimetry jdou dolů. Z původních 87 kilogramů by ráda během dvou měsíců zhubla alespoň na 82 kg.

Vzorový jídelníček pro obě finalistky Reality show PRIMA HUBNUTÍ včetně rad, co a kdy jíst, nebo naopak vynechat, si znovu můžete projít ZDE.

Běžecký plán na měsíc, který Ivě sestavila trenérka, najdete TADY.

Podívejte se na video a zjistěte, jestli to se svou štíhlou linií myslí Iva opravdu vážně:

Ivě radí trenérka Barbora Nekolová, která v dospívání hrála závodně tenis, ale kvůli zranění byla nucena s tenisem přestat. Poté přišly na řadu fitness aktivity a běh.

Je instruktorkou celé řady cvičení (Fitbox, Trampies, Osobní trenér, Ropeskipping, běh, NTC) a aktivně se věnuje běhání a zdravému životnímu stylu.

V současné době pracuje jako merchandiser, studuje dvě vysoké školy a veškerý volný čas věnuje sportu. Ráda pomáhá lidem, kteří chtějí změnit svůj životní styl, mají sílu, odhodlání a pevnou vůli.

Barboru jsme vám představili spolu s další trenérkou Veronikou Staňkovou a oběma finalistkami v TOMTO článku.

Zdroj: Fithall.cz

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.