DJ Uwa se vzdal své skoby. Až před padesátkou začal opět naplno dýchat

DJ UWA si natočil vlastní plastiku nosu. Proč se pro zákrok rozhodnul?

Věčný bouřlivák DJ Uwa neposeděl už jako malý kluk. Následek úrazu z dětství mu však vynesl nejen nezaměnitelný hrbol na jeho už tak výrazném nosu, ale i celoživotní potíže s dýcháním. Ty se Uwe Vaník rozhodl řešit teprve krátce před padesátkou. O co přesně šlo a jak se cítí rok po rhinoplastice?

O výrazném a nezaměnitelném nosu nejspíš nejznámějšího českého dýdžeje se léta psalo jako o „nejkřivějším“ v českém šoubyznysu. Před rokem ovšem Uwe Vaník (50) toto své nej pohřbil. To když se rozhodl pro plastickou operaci nosu, odborně rhinoplastiku. Jak nyní otevřeně svěřil v rozhovoru s herečkou Kateřinou Marií Fialovou, ve skutečnosti za zákrokem bylo mnohem více, než pouhá cesta k vysněné kráse!

"V podstatě celý život jsem dýchal jen na jednu nosní dírku," překvapuje Uwe, jehož na výsluní českého šoubysnysu katapultovalo působení v nejslavnější diskotéce devadesátek u nás - někdejším Discolendu Sylvia kontroverzního podnikatele Ivo Jonáka (†59).

Nos boxéra tolik netrpěl, jako ten Uweho

V rozhovoru zmínil hned tři vážné úrazy, které udělaly z jeho nosu skobu. Ve skutečnosti jich ale bylo ještě více. „První byl ten, když jsem jsem byl malej a bylo mi deset let, tak jsem jel na sáňkách a narazil obličejem na hrazdičku, která se tam tenkrát dávala. Kost byla ještě nedovyvinutá, a tak se mi ten nos normálně ohnul,“ ukazuje Kateřině, jak ani po operaci nemůže být úplně rovný a rozšiřuje výčet nehod. Nos si pak prý ještě zlomil o volant v autě, při rvačce a následně ho opakovaně dorážel při hokejii. Udýchat s takovým hendikepem nejen všechny ty ikonické párty, ale i sporty, kterým se tenhle chlapík věnuje, tedy asi nebylo nic moc.

Být nedodýchaný ho přestalo bavit v devětačtyřiceti letech a protože jeho kamarádka chodí s plastickým chirurgem, slovo dalo slovo a milý Uwe už neměl moc prostoru s operací otálet.

S mobilem na sále

Pod skalpel ulehal s mobilním telefonem v ruce. „Mě hrozně zajímalo, jak operace probíhá. Hledal jsem různá videa a fotky. Nebojíš se, ale chceš vědět, co bude,“ vypráví, co ho vedlo k natočení celého zákroku. „Já tam točil celej ten sál. Mám záběry, fotky a když už mi dávala narkózu, přišla sestra, vzala si ten můj telefon a celou tu operaci natočila,“ pokračuje o posledních momentech, než upadnul do narkózy.

Neuvěříte, co tohoto pacienta nakonec na celém zákroku nejvíce překvapilo. „Ta operace vůbec nebolí,“ prohlašuje o rhinoplastice a neskrývá nadšení z navráceného plnohodnotného dýchání.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.