Dokonalé vyznání jako z filmu. Michaela Pecháčková prožila lásku nebeskou

ZOO (122) – Romantické vyznání pro Sid

Mnoho dívek a žen touží po tak nádherném vyznání lásky, jaké zažila Michaela Pecháčková (19). Coby Sid našla na stole hromádku papírů s romantickými vzkazy od svého milého Adama v podání Šimona Biliny (27). Připomeňte si v extra ukázce její kouzelné ranní probuzení.

Bylo to jako rána z čistého nebe, když se vzbudila v místnosti a na stole našla to nejkouzelnější vyznání lásky. Michaela Pecháčková se prostřednictvím seriálové Sid dočkala romantiky, na kterou hned tak nezapomene. Zvlášť teď v těžkých chvílích, kdy oplakává svého otce, ji může tato vzpomínka alespoň trochu hřát.

Nápad jako v nejvíce romantickém snímku všech dob. Láskyplné vzkazy napsal Adam na archy papíru. „Hned jak jsem to viděla, vzpomněla jsem si na slavnou scénu z filmu Láska nebeská a úplně mě to dojalo. Ten film miluju a přišlo mi to hrozně krásné,“ přiznává herečka, kterou by takové vyznání neurazilo ani ve skutečném životě.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

„O lásce mluvit nebudu, ale o vyznání můžu. Kdyby mi někdo takové připravil, potěšilo by mě to určitě. Tím ale rozhodně nechci říct, že je to návod pro kohokoliv,“ usmívá se herečka, která začala být ohledně svých vztahů skoupá na svěřování se do médií. „Otázky na lásku a vztah dostávám poslední dobou tak často, že mi přijde, že snad ani jiné neexistují. Nebo se píšou věci, které nejsou pravda. Tak jsem se rozhodla, že odpovědi na otázky tohoto druhu už zůstanou nezodpovězené,“ uzavírá devatenáctiletá Michaela Pecháčková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.